Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
179.093.641 wizyt
Ponad 1064 autorów napisało dla nas 7340 tekstów. Zajęłyby one 28964 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Zamierzasz się zaszczepić na SARS-CoV-2?
Tak
Raczej tak
Raczej nie
Nie
Poczekam jeszcze z decyzją
  

Oddano 2164 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:

Złota myśl Racjonalisty:
'Wiara' nie jest tak naprawdę odrzuceniem rozumu, ale leniwą akceptacją złego rozumowania. 'Wiara' jest pseudo-uzasadnieniem, które pewni ludzie powtarzają, kiedy chcą o czymś twierdzić bez niezbędnych dowodów.
Komentarze do strony Głos wolności

Dodaj swój komentarz…
Piotr Patucha - Mocny materiał!
Łukasz zrobił świetny materiał. Tak mi się spodobał, że postanowiłem zastąpić Queen i Floydów podkładem z manifestacji. Są przecież dzwony jak w Division Bell, chórki lepsze, niż te z Bohemian Rapsody("Bismillah, No. We will not let you go. Let him go!", "Precz z faszyzmem", "Wszyscy równi wobec prawa") i mocny wokal kobiety(czyżby Monserrat Caballe?).

Gratulacje.
Autor: Piotr Patucha Dodano: 01-12-2005
Reklama
Łukasz Paszke (perseusz) - :)
mp3player z opcją nagrywania przywiązany do sznurka od kaptura kurtki (na ten pomysł wpadłem już na miejscu, bardzo spontanicznie) i aparat cyfrowy z komórki sony ericsson T310. Starałem się oddać obiektywnie całą sytuację. Mieliśmy tez zdjęcie ofiary (naszego kolegi) trafionego jajkiem ale niestety w trakcie transferu z komórki uległo przypadkowemu skasowaniu :(.
Autor: Łukasz Paszke (perseusz) Dodano: 01-12-2005
Piotr Patucha - .....
Wiesz dlaczego podoba mi się ten materiał? Bo daje mi złudzenie jakbym uczestniczył w czymś co dzieje się naprawdę. Przebywanie w wirtualym świecie, po jakimś czasie sprawia, że człowiek zaczyna żyć tekstami i obrazkami. Kiedy zakładam sobie słuchawki z mikrofonem, puszczam podkład z parady, i rozmawiam z koleżanką na skype, czuję, że jestem na placu pośród wielu i prowadzę rozmowę w realu. Ale to jest celowo wykreowana iluzja rzeczywistości. Wynika z pragnienia wzięcia udziału w jakiejś akcji.

Mam nadzieję, że nie potraktowałeś mojego poprzedniego posta jako zarzutu czy ironii. Podobało mi się i tyle. Zrobiłbym z racjonalistami la flache lub trzy. Już za tydzień spotkanie w Katowicach.......

Kolega, który oberwał jajkiem, chyba przeżyje, że jego fotka zostanie zapomniana, prawda? W sumie to żaden zaszczyt, żeby nosić faszystowskie białko na spodniach. Ciekawe kim była laska, która nawijała do mikrofonu w cześci reanimacyjnej. Jakoś miło się robi, kiedy się słucha jej oracji. W sumie zabawę mieliście pyszną. Szkoda, że nie mogłem się dołączyć.

Pozdr.
Autor: Piotr Patucha Dodano: 02-12-2005
Łukasz Paszke (perseusz) - Ależ nie
Bardzo mi miło, że mogliśmy w jakiś mały sposób przyczynić się do rozwoju tego portalu, i bardzo mi miło, że komuś (Tobie) to się spodobało.
Opisem szczegółów technicznych chciałem po prostu pokazać, że tak niewiele nakładów wystarczy żeby zrobić coś ciekawego.
Autor: Łukasz Paszke (perseusz) Dodano: 03-12-2005
Łukasz Paszke (perseusz) - Ależ nie
Bardzo mi miło, że mogliśmy w jakiś mały sposób przyczynić się do rozwoju tego portalu, i bardzo mi miło, że komuś (Tobie) to się spodobało.
Opisem szczegółów technicznych chciałem po prostu pokazać, że tak niewiele nakładów wystarczy żeby zrobić coś ciekawego.
Autor: Łukasz Paszke (perseusz) Dodano: 03-12-2005

Pokazuj komentarze od najnowszego

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez Facebook lub OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365