Ry Dzy Kweme
Autor tekstu:

Kochani, dziękuję wam z całego serca, że tu ze mną jesteście, kochani. Wiecie czemu tu jesteście? Jesteście tu, bo Afryka was potrzebuje. I cały świat was potrzebuje żebyście pokazali swoją miłość do Afryki. Ostatnią nadzieją jesteście, bo nam grozi zagłada. Tak, to trzeba powiedzieć. Całkowita zagłada jeśli Afryka się nie obudzi. Misjonarze tego papieża co mieszka w Europie tu przyjeżdżają i po co? Na co nam oni tu potrzebni? Trwa kolonizacja naszej ziemi przez obcych naszej tradycji narodowej ludzi szefa białych ludzi. Ja nie jestem rasistą. Niech oni tam sobie w Europie mieszkają. Ja mówię ja nie jestem rasistą. Dużo jest białych ludzi co z papieżem walczą. Bo oni wiedzą co to grozi. Do mnie docierają takie głosy, że ten papież powiedział, że za dwadzieścia lat wszyscy Afrykanerzy będą katolikami. Jego niewolnikami czyli bo to niewolnik znaczy to słowo.

Dlatego trzeba się zorganizować i ogłaszać ludziom, oczy no tego trzeba otwierać bo Afryka jest silna tylko osłabiona. Mamy lotnisko przecież. Skąd oni się biorą tu na naszej ziemi? Z lotniska, kochani. Trzeba nie dopuścić żeby oni tu byli z lotniska. Kłaść się na pasach startowych jak ma samolot z Włoch lądować. Nie dać żeby wylądował bo zginiemy. Podatki ja mówię. Ci kontrolerzy lotu przecież z naszych podatków. Lotnisko całe. Pieniądze nasze to są. I oni z tej wieży mówią do tego pilota co wiezie kardynałów żeby lądował. To jest Murzyn? Zdrajca to jest. Bo on zdradził. Zdradził to znaczy że zdrajca, prawda? Dobrze mówię. Prawdziwi Murzyni muszą być na lotniskach. Zawracać, do innego kraju. Albo z powrotem. Że wichura. Nie ma pasa wolnego niby trzeba powiedzieć.

My jesteśmy pierwszymi ludźmi. Tak. To trzeba mówić, bo zginiemy. Sto tysięcy lat temu tu w Afryce byli. I uciekli stąd z kolebki wszystkich ludzi oni pouciekali na świat. Jak nie będzie miłości między Murzynami że jeden Murzyn jest bratem dla każdego Murzyna to nas zniszczą. Przyjdą tu i nam zrobią celibat. Wiecie co to jest? Że Murzyn nie może mieć ani jednej żony. To umrzemy wszyscy i będzie po problemie dla nich, kardynałów znaczy. To nam papież chce zrobić i po tu są. Już nam zrobili AIDS. To papież nam tu AIDS zrobił żebyśmy szybciej tego Jezusa przyjęli. Ja nie wiem takiego zagrożenia dla Afryki to jeszcze nie było. Widzieliście film „Korzenie"? Chcecie żeby tak było? Jak nie pozbędziemy się misjonarzy to jeszcze gorzej będzie. Tak, kochani. Wtedy wywozili naszych przodków. Teraz takie metody mają, że sami tu przychodzą i my będziemy niewolnikami za dwadzieścia lat. Ale niektórzy Murzyni to głupsi jak najgłupszy biały. Naprawdę ja nie wiem. Ja widzę takiego co się modli do tego Jezusa co mu go dali. On wierzy w tego ich Jezusa bo mu obrazek dali. Bez sensu to wszystko. Ja go pytam: „Dlaczego ty zdradziłeś Murzynów i Afrykę naszą matkę?" "Bo ja chcę srać do toalety a nie na ziemię!" Tak mi mówi. Ja nie wiem bo to zgroza co oni zrobili z naszą młodzieżą. Na sawannę nie chce tylko takie oni tam mają urządzenia do tego. Bez sensu. I papież tak sra to i on tak chce, ten otumaniony. Żadnego kontaktu z przyrodą, nic. Tak wszyscy oni. Usiąć bo się siedzi na tym, zrobić i nacisnąć i wtedy woda leci. Chcecie tak żyć?? Chcecie tak żyć jak kardynałowie??

No to nie traćcie ducha! Afryka zwycięży! Niech szumią sawanny i do przodu!!!


Maciej Psyk
Publicysta, dziennikarz. Z urodzenia słupszczanin. Ukończył politologię na Uniwersytecie Szczecińskim. Od 2005 mieszka w Wielkiej Brytanii. Członek-założyciel Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów oraz członek British Humanist Association. Współpracuje z National Secular Society.

 Liczba tekstów na portalu: 91  Pokaż inne teksty autora
 Liczba tłumaczeń: 2  Pokaż tłumaczenia autora

 Oryginał.. (http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,2365)
 (Ostatnia zmiana: 06-09-2003)