 |
Wypowiedzi czytelnika Frank Holman 11-11-2013 19:06 - Odp: Ilość katolików w Polsce. 12-11-2013 18:49 - Odp: Ilość katolików w Polsce. 08-02-2014 17:04 - Odp: Indoktrynacja w wykonaniu kościoła katolickiego - szkoła 17-02-2014 18:59 - Odp: Indoktrynacja w wykonaniu kościoła katolickiego - szkoła 17-02-2014 19:04 - Odp: Indoktrynacja w wykonaniu kościoła katolickiego - szkoła 18-02-2014 17:31 - Odp: Indoktrynacja w wykonaniu kościoła katolickiego - szkoła 02-01-2014 22:23 - Odp: Interesy - a sprawy ważne 11-07-2012 23:12 - Odp: Interwencja episkopatu w sprawie Konwencji o zapobieganiu przemoc 11-08-2012 18:36 - Odp: Iran Europy czy po prostu sezon ogórkowy? 18-10-2013 21:20 - Odp: Ja tylko grałem w pokera... 20-10-2013 18:53 - Odp: Ja tylko grałem w pokera... 20-10-2013 19:01 - Odp: Ja tylko grałem w pokera... 22-10-2013 19:32 - Odp: Ja tylko grałem w pokera... 23-10-2013 17:12 - Odp: Ja tylko grałem w pokera... 23-10-2013 19:48 - Odp: Ja tylko grałem w pokera... 22-10-2013 20:09 - Odp: Jak będzie wyglądała Europa A.D. 2100? 23-10-2013 00:13 - Odp: Jak będzie wyglądała Europa A.D. 2100? 23-10-2013 17:36 - Odp: Jak będzie wyglądała Europa A.D. 2100? 31-08-2013 09:29 - Odp: Jak NIENORMALNE może mieć poglądy fanatyk? 14-09-2013 10:58 - Odp: Jak Ruch Palikota ''dba'' o neutralność światopogladową. 07-11-2012 23:52 - Odp: Jak skutecznie przeciwstawić sie ochrzczeniu dziecka? 01-01-2012 22:33 - Odp: Jak to jest z tą entropią w modelu cyklicznego Wszechświata? 04-01-2012 00:10 - Odp: Jak to jest z tą entropią w modelu cyklicznego Wszechświata? 26-10-2013 09:43 - Odp: Jak zlikwidować przywileje? 26-10-2013 09:54 - Odp: Jak zlikwidować przywileje? 29-10-2013 17:10 - Odp: Jak zlikwidować przywileje? 01-11-2013 10:38 - Odp: Jak zlikwidować przywileje? 17-11-2013 22:39 - Odp: Jak zlikwidować przywileje? 18-11-2013 23:32 - Odp: Jak zlikwidować przywileje? 28-12-2013 17:07 - Odp: Jaka ksiązka dla wierzacej i konserwatywnej katoliczki? 29-12-2013 20:09 - Odp: Jaka ksiązka dla wierzacej i konserwatywnej katoliczki? 31-12-2013 10:36 - Odp: Jaka ksiązka dla wierzacej i konserwatywnej katoliczki? 31-12-2013 13:42 - Odp: Jaka ksiązka dla wierzacej i konserwatywnej katoliczki? 02-02-2014 00:29 - Odp: Jakie kryteria prawdy i naukowości? 19-08-2014 11:43 - Odp: Java w przeglądarkach 19-08-2014 16:25 - Odp: Java w przeglądarkach 09-11-2013 18:54 - Odp: Jehowi i transfuzja 10-11-2013 13:41 - Odp: Jehowi i transfuzja 10-11-2013 20:35 - Odp: Jehowi i transfuzja 11-11-2013 11:13 - Odp: Jehowi i transfuzja 21-07-2014 06:18 - Odp: Jestem przymuszana do chrztu własnego dziecka 03-08-2014 10:12 - Odp: Jestem przymuszana do chrztu własnego dziecka 03-08-2014 10:18 - Odp: Jestem przymuszana do chrztu własnego dziecka 04-08-2014 20:40 - Odp: Jestem przymuszana do chrztu własnego dziecka 04-08-2014 20:44 - Odp: Jestem przymuszana do chrztu własnego dziecka 22-10-2013 17:21 - Odp: Jeszcze wierzę. 22-10-2013 18:48 - Odp: Jeszcze wierzę. 22-10-2013 19:06 - Odp: Jeszcze wierzę. 22-10-2013 19:09 - Odp: Jeszcze wierzę. 22-10-2013 23:22 - Odp: Jeszcze wierzę. 23-10-2013 17:59 - Odp: Jeszcze wierzę. 24-10-2013 16:43 - Odp: Jeszcze wierzę. 25-10-2013 23:46 - Odp: Jeszcze wierzę. 25-10-2013 23:50 - Odp: Jeszcze wierzę. 26-10-2013 14:22 - Odp: Jeszcze wierzę. 14-07-2013 10:55 - Odp: Jezus wstydzi się "Isi"? 06-09-2015 09:03 - Odp: Jeżeli istnieje jeden Bóg to czy religii może być wiele? 03-02-2014 06:10 - Odp: Kara śmierci - jestem przeciw!, jestem za! 04-08-2014 09:28 - Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny 04-08-2014 19:39 - Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny 04-08-2014 22:15 - Odp: Katechetka czy prostytutka - test ekstremalny 15-11-2013 06:19 - Odp: katolicki głos w twoim domu 15-11-2013 14:08 - Odp: katolicki głos w twoim domu 16-11-2013 09:47 - Odp: katolicki głos w twoim domu 27-12-2013 22:03 - Odp: Kilka pytań młodego racjonalisty nt. iluminatów, NWO itd. 28-12-2013 17:28 - Odp: Kilka pytań młodego racjonalisty nt. iluminatów, NWO itd. 28-12-2013 18:37 - Odp: Kilka pytań młodego racjonalisty nt. iluminatów, NWO itd. 14-08-2013 00:04 - Odp: Kłamstwa i oszustwa sekty New Age - presja wiary 07-01-2017 08:46 - Odp: KOD rozkodowany? 07-01-2017 08:52 - Odp: KOD rozkodowany? 07-01-2017 08:58 - Odp: KOD rozkodowany? 07-01-2017 09:02 - Odp: KOD rozkodowany? 07-01-2017 09:11 - Odp: KOD rozkodowany? 30-12-2013 18:37 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 18:51 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 19:06 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 22:36 - Odp: Kolejny wątek o gender 30-12-2013 22:47 - Odp: Kolejny wątek o gender 31-12-2013 19:50 - Odp: Kolejny wątek o gender 04-01-2014 22:29 - Odp: Kolęda 21-08-2013 21:41 - Odp: Kolor kwiatów - o rany, skąd to się wzięło? 21-08-2013 22:02 - Odp: Kolor kwiatów - o rany, skąd to się wzięło? 13-12-2013 06:04 - Odp: komentarz do: Niewierzący i święta - Filipa Nowaka 13-12-2013 14:40 - Odp: komentarz do: Niewierzący i święta - Filipa Nowaka 20-09-2013 20:52 - Odp: Konfuzja w kościele 23-09-2013 17:37 - Odp: Konfuzja w kościele 23-09-2013 19:26 - Odp: Konfuzja w kościele 23-09-2013 21:35 - Odp: Konfuzja w kościele 23-09-2013 21:53 - Odp: Konfuzja w kościele 24-09-2013 08:28 - Odp: Konfuzja w kościele 24-09-2013 21:20 - Odp: Konfuzja w kościele 04-10-2013 17:00 - Odp: Konfuzja w kościele 27-09-2013 13:47 - Odp: Koniec kolejnej awantury 27-09-2013 14:33 - Odp: Koniec kolejnej awantury 27-09-2013 15:40 - Odp: Koniec kolejnej awantury 27-09-2013 21:27 - Odp: Koniec kolejnej awantury 28-09-2013 09:23 - Odp: Koniec kolejnej awantury 28-09-2013 16:05 - Odp: Koniec kolejnej awantury 28-09-2013 20:56 - Odp: Koniec kolejnej awantury 29-09-2013 08:38 - Odp: Koniec kolejnej awantury Razem: 1668 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |