Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika DyktaFon

27-05-2011 21:32 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany
27-05-2011 18:38 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany
27-05-2011 10:49 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany
26-05-2011 23:04 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany
26-05-2011 22:29 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany
26-05-2011 22:15 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany
26-05-2011 20:27 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany
26-05-2011 17:39 - Odp: Zagłosujecie inaczej ?
26-05-2011 11:28 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany
25-05-2011 22:48 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany
25-05-2011 21:28 - Odp: Zagłosujecie inaczej ?
25-05-2011 20:50 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany
23-05-2011 22:11 - Odp: Kłamstwo emerytalne?
23-05-2011 21:56 - Odp: Kłamstwo emerytalne?
23-05-2011 21:02 - Odp: Na koniec świata nie ma bata
22-05-2011 20:58 - Odp: Na koniec świata nie ma bata
22-05-2011 01:23 - Odp: Na koniec świata nie ma bata
20-05-2011 19:51 - Odp: Pasożyty i żywiciele
19-05-2011 21:11 - Odp: Pasożyty i żywiciele
19-05-2011 20:29 - Odp: Pasożyty i żywiciele
19-05-2011 20:18 - Odp: Standarty nie elastyczne
19-05-2011 19:57 - Odp: Edukacja seksualna dzieci i młodzieży
18-05-2011 20:39 - Odp: Dżihad-jugend
17-05-2011 12:47 - Odp: Poszukiwany żywy lub martwy naukowiec
17-05-2011 00:10 - Odp: Poszukiwany żywy lub martwy naukowiec
16-05-2011 23:45 - Odp: Szydzenie z księży
16-05-2011 23:26 - Odp: Szef MFW oskarżony o próbę gwałtu
15-05-2011 12:25 - Odp: Kulwa mać,
14-05-2011 23:38 - Odp: Ateizm, protestantyzm a cel życia
14-05-2011 21:19 - Odp: Kulwa mać,
14-05-2011 21:16 - Odp: Kulwa mać,
14-05-2011 21:04 - Odp: Racjonalny mistycyzm 2.0
14-05-2011 20:54 - Odp: Dziwne Zjawisko
13-05-2011 11:42 - Odp: Jak matura to tylko z pomocą ducha świętego
13-05-2011 11:36 - Odp: Jak matura to tylko z pomocą ducha świętego
13-05-2011 11:18 - Odp: Czem skorupka za młodu nasiąknie....
11-05-2011 20:47 - Odp: byt oceniający moralność
11-05-2011 20:12 - Odp: byt oceniający moralność
10-05-2011 19:40 - Odp: W obronie "bogaczy"
08-05-2011 22:44 - Odp: "Bogacze"
07-05-2011 19:37 - Odp: NIe ma czego żałować
07-05-2011 16:40 - Odp: "Bogacze"
07-05-2011 10:51 - Odp: NIe ma czego żałować
07-05-2011 01:39 - Odp: Cywilizacja śmierci - święty ząb
04-05-2011 21:22 - Odp: Bezbożnica i szubienica
03-05-2011 08:21 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków
02-05-2011 19:04 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków
02-05-2011 18:34 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków
02-05-2011 15:05 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków
30-04-2011 17:45 - Odp: Zaboony a rzeczywistość
30-04-2011 17:05 - Odp: Zaboony a rzeczywistość
30-04-2011 14:02 - Odp: Jaki bóg może istnieć?
30-04-2011 13:17 - Odp: Jaki bóg może istnieć?
28-04-2011 20:14 - Odp: Majowy bigos
27-04-2011 16:10 - Odp: byt oceniający moralność
26-04-2011 20:38 - Odp: Status prawny JP2 po beatyfikacji
26-04-2011 19:58 - Odp: Status prawny JP2 po beatyfikacji
26-04-2011 13:13 - Odp: byt oceniający moralność
25-04-2011 18:56 - Odp: byt oceniający moralność
24-04-2011 16:40 - Odp: Dylemat, seks, kościół itp.
23-04-2011 14:36 - Odp: Nabyte prawo wyborcze
23-04-2011 00:43 - Odp: Nabyte prawo wyborcze
23-04-2011 00:22 - Odp: Jak powiedzieć rodzicom ??
23-04-2011 00:06 - Odp: Jakie określenie pasuje takiego światopoglądu?
22-04-2011 18:40 - Odp: Taki mały incydencik wilekanocny...
20-04-2011 20:00 - Odp: Dieta zgodna z grupą krwi - nauka to czy rodzaj homeopatii?
20-04-2011 19:39 - Odp: argument istnienia boga (dowolnego) z lotto
18-04-2011 00:21 - Odp: Paskudne osiągnięcia techniki oddalają od Boga
14-04-2011 21:32 - Odp: "Bogacze"
13-04-2011 16:02 - Odp: "Bogacze"
13-04-2011 14:33 - Odp: "Bogacze"
11-04-2011 21:26 - Odp: "kokurswy" po 2 zł + WAT za każde zgłoszenie
10-04-2011 21:47 - Odp: ziwązek ateisty/ateistki i katolika/katoliczki
10-04-2011 20:42 - Odp: "kokurswy" po 2 zł + WAT za każde zgłoszenie
09-04-2011 21:46 - Odp: Koniec świata
07-04-2011 14:09 - Odp: Dyskryminacja - przejaw....czy nadużywanie prawa?...
07-04-2011 14:07 - Odp: Dyskryminacja - przejaw....czy nadużywanie prawa?...
06-04-2011 20:36 - Odp: Dyskryminacja - przejaw....czy nadużywanie prawa?...
02-04-2011 23:28 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"?
02-04-2011 10:00 - Odp: Utopia primaaprilisowa
02-04-2011 09:58 - Odp: Utopia primaaprilisowa
30-03-2011 22:47 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
29-03-2011 21:31 - Odp: Benzyna >5 zł
29-03-2011 21:24 - Odp: Netbooki dla 6 latków!
27-03-2011 21:58 - Odp: Ekologiczne i tanie paliwo samochodowe
27-03-2011 21:26 - Odp: Ekologiczne i tanie paliwo samochodowe
27-03-2011 20:01 - Odp: Ekologiczne i tanie paliwo samochodowe
27-03-2011 17:36 - Odp: Ekologiczne i tanie paliwo samochodowe
25-03-2011 20:09 - Odp: Nie tylko Króla ale i Naczelnego Wodza nam trzeba! (Po przetargu)
22-03-2011 19:21 - Odp: Otwarte Fundusze Emerytalne
22-03-2011 19:03 - Odp: Pomocy - zmuszanie do uczestnictwa w lekcjach religii/etyki
22-03-2011 00:22 - Odp: Czy jedynie wierzymy, że boga nie ma??
21-03-2011 23:27 - Odp: Czy jedynie wierzymy, że boga nie ma??
15-03-2011 23:08 - Odp: Każdemu według potrzeb, czy wykonywanego zawodu?
14-03-2011 23:35 - Odp: Kto panu dał tytuł, wieśniakowi jednemu
13-03-2011 09:30 - Odp: Religia w Czechach
12-03-2011 19:39 - Odp: Chrześcijaństwo to okrutna doktryna
09-03-2011 19:41 - Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP?
09-03-2011 19:24 - Odp: Zapytaj księdza
09-03-2011 19:03 - Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP?
Razem: 4348 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)