 |
Wypowiedzi czytelnika DyktaFon 11-05-2012 15:05 - Odp: Biskup: odpis 0,3 proc. dla Kościoła jest za niski 11-05-2012 10:33 - Odp: "Znaki czasu", czyli niezastąpiona Fronda 10-05-2012 21:41 - Odp: Biskup: odpis 0,3 proc. dla Kościoła jest za niski 10-05-2012 21:38 - Odp: Biskup: odpis 0,3 proc. dla Kościoła jest za niski 10-05-2012 10:55 - Odp: Biskup: odpis 0,3 proc. dla Kościoła jest za niski 10-05-2012 10:45 - Odp: "Znaki czasu", czyli niezastąpiona Fronda 10-05-2012 10:18 - Odp: Płeć Boga 10-05-2012 10:07 - Odp: Biskup: odpis 0,3 proc. dla Kościoła jest za niski 08-05-2012 23:09 - Odp: Poglądy polityczne kontra społeczne. 06-05-2012 11:04 - Odp: Zagadki dla kierowców 04-05-2012 23:55 - Odp: Jan Paweł II w herbie Świdnicy? 04-05-2012 23:44 - Odp: Niewierzący w niebie 01-05-2012 21:37 - Odp: Strefa kibica bez EURO 2012 28-04-2012 15:02 - Odp: e-sąd a zabójstwo generała Papały - teorie spiskowe 27-04-2012 23:45 - Odp: (nie) Tylko dla panów 27-04-2012 23:32 - Odp: e-sąd a zabójstwo generała Papały - teorie spiskowe 22-04-2012 11:40 - Odp: Refleksja dotycząca klauzuli sumienia 22-04-2012 11:17 - Odp: Dylemat(z przymrużeniem oka) 10-04-2012 22:00 - Odp: Objawienia dzieci 31-12-2011 12:04 - Odp: Świąteczne bombki 26-12-2011 13:11 - Odp: Świąteczne bombki 22-12-2011 20:13 - Odp: Święcenie maksymalne 14-12-2011 21:03 - Odp: Nowy system szkolnictwa. 05-12-2011 23:49 - Odp: Dlaczego inteligencja słucha radia Maryja 05-12-2011 11:30 - Odp: Abonament 02-12-2011 23:10 - Odp: Abonament 25-11-2011 20:52 - Odp: Piąte - Nie zabijaj 25-11-2011 20:34 - Odp: Fiskus i kropidło 24-11-2011 20:48 - Odp: To kiedy ten Budapeszt? 19-11-2011 11:18 - Odp: Kodeks etyczny polityka? 18-11-2011 19:13 - Odp: Tusk proponuje zmiany w Konkordacie - expose 18-11-2011 19:01 - Odp: Kodeks etyczny polityka? 16-11-2011 20:56 - Odp: Polityka prorodzinna skuteczna i nowoczesna - na miarę 2012 roku 13-11-2011 20:45 - Odp: Benzoesan sodu 13-11-2011 20:28 - Odp: To: ciało czy dusza? 11-11-2011 09:04 - Odp: Poniżej krzyża 06-11-2011 20:58 - Odp: Odwirowywanie skarbu państwa 06-11-2011 20:04 - Odp: Odwirowywanie skarbu państwa 05-11-2011 22:20 - Odp: Tydzień Mózgu 2012 05-11-2011 20:22 - Odp: Tydzień Mózgu 2012 05-11-2011 10:59 - Odp: Tydzień Mózgu 2012 03-11-2011 22:33 - Odp: Knebel dla ks. Bonieckiego 03-11-2011 21:19 - Odp: Knebel dla ks. Bonieckiego 03-11-2011 21:14 - Odp: Czy leci z nami pilot? 03-11-2011 20:50 - Odp: Knebel dla ks. Bonieckiego 03-11-2011 20:33 - Odp: Tydzień Mózgu 2012 03-11-2011 10:01 - Odp: Ocalenie samolotu 03-11-2011 09:58 - Odp: Pytanie do hydrologa 02-11-2011 22:15 - Odp: Ocalenie samolotu 02-11-2011 21:59 - Odp: Pytanie do hydrologa 01-11-2011 23:39 - Odp: Actimel 30-10-2011 17:06 - Odp: Porcja "wiedzy" z Watykanu 30-10-2011 12:06 - Odp: Porcja "wiedzy" z Watykanu 30-10-2011 10:34 - Odp: Gwiazdowskiego pomysł na emerytury 30-10-2011 10:23 - Odp: Inflacja magistrów 29-10-2011 21:36 - Odp: To prawda... szkodliwe, ale zawsze zostaje lewa ręka 28-10-2011 22:05 - Odp: O jasności redakcyjnej ustaw i prześladowaniu mańkutów 28-10-2011 21:51 - Odp: Co wy na to 28-10-2011 14:20 - Odp: Mały Poradnik Grzesznika 28-10-2011 14:05 - Odp: Prognoza Szymona Hołowni 25-10-2011 21:43 - Odp: Z CV posła 25-10-2011 11:43 - Odp: Z CV posła 25-10-2011 00:19 - Odp: Z CV posła 25-10-2011 00:08 - Odp: Płonąca kasa 23-10-2011 16:16 - Odp: To idzie młodość 21-10-2011 08:22 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę 20-10-2011 19:56 - Odp: Polska jest wspólną wartością 20-10-2011 15:43 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę 19-10-2011 22:10 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę 18-10-2011 23:38 - Odp: Primum non nocere 18-10-2011 20:25 - Odp: Marsz Aieistów i Agnostyków spotyka sie z katolikami 18-10-2011 20:07 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę 18-10-2011 19:55 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę 18-10-2011 19:20 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę 17-10-2011 19:23 - Odp: Operatorzy komórkowi - jak naciągają 17-10-2011 19:14 - Odp: Intronizować Palikota na Króla Polski ;) 17-10-2011 11:26 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi 16-10-2011 01:11 - Odp: W drodze ku świętości 15-10-2011 23:47 - Odp: W drodze ku świętości 15-10-2011 22:46 - Odp: W drodze ku świętości 15-10-2011 14:45 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi 15-10-2011 14:18 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi 15-10-2011 12:22 - Odp: Neoliberalny cud 15-10-2011 12:09 - Odp: Dzień edukacji a Krzyż 15-10-2011 11:51 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi 15-10-2011 10:58 - Odp: Plan genialny w swej prostocie 05-10-2011 12:03 - Odp: Fizjoterapia i racjonalizm 04-10-2011 23:17 - Odp: polityczna poprawność-skrajne przypadki 04-10-2011 22:56 - Odp: Test eucharystyczny 03-10-2011 20:43 - Odp: Dlaczego politykom zależy na jedynkach? 03-10-2011 20:13 - Odp: ESA - zamiast konkordatu i Funduszu Kościelnego (?) 03-10-2011 19:05 - Odp: Selekcja zarodków ze względu na inteligencję 01-10-2011 22:44 - Odp: Wiara: bilans 01-10-2011 21:52 - Odp: Fizjoterapia i racjonalizm 01-10-2011 21:40 - Odp: Wiara: bilans 01-10-2011 14:41 - Odp: Wiara: bilans 01-10-2011 12:21 - Odp: O prionach - a waspekcie medycznym i ewolucyjnym. 30-09-2011 13:58 - Odp: Selekcja zarodków ze względu na inteligencję 29-09-2011 23:21 - Odp: Czas przypomnieć że piekło (nie)istnieje 29-09-2011 22:07 - Odp: Selekcja zarodków ze względu na inteligencję Razem: 4348 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |