Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika GrzeTor

01-02-2016 23:31 - Odp: Dania: niedoszła ofiara gwałtu przed sądem
01-02-2016 23:25 - Odp: Dania: niedoszła ofiara gwałtu przed sądem
01-02-2016 23:13 - Odp: Sytuacja w kraju
31-01-2016 17:21 - Odp: Dania: niedoszła ofiara gwałtu przed sądem
31-01-2016 12:30 - Odp: Mój pomysł na Trybunał Konstytucyjny
30-01-2016 22:51 - Odp: Cukier, tłuszcze i...krew!
30-01-2016 21:29 - Odp: Nie może być wymagania, aby Prezydent był ekspertem-prawnikiem.
30-01-2016 21:01 - Odp: Mój pomysł na Trybunał Konstytucyjny
29-01-2016 21:21 - Odp: Mój pomysł na Trybunał Konstytucyjny
29-01-2016 21:14 - Odp: Mój pomysł na Trybunał Konstytucyjny
29-01-2016 21:04 - Odp: Nie może być wymagania, aby Prezydent był ekspertem-prawnikiem.
28-01-2016 03:55 - Odp: Nie może być wymagania, aby Prezydent był ekspertem-prawnikiem.
27-01-2016 21:53 - Odp: Cukier, tłuszcze i...krew!
27-01-2016 21:51 - Odp: Mój pomysł na Trybunał Konstytucyjny
27-01-2016 21:20 - Nie może być wymagania, aby Prezydent był ekspertem-prawnikiem.
26-01-2016 22:47 - Odp: Sytuacja w kraju
26-01-2016 22:38 - Prezydent - ofiarą działań Sejmu, TK nie jest decydentem
26-01-2016 04:14 - Odp: Sytuacja w kraju
23-01-2016 22:06 - Odp: Czeskie "Je suis Polonais" w Europarlamencie
23-01-2016 17:25 - Odp: Czeskie "Je suis Polonais" w Europarlamencie
23-01-2016 13:13 - Odp: Czeskie "Je suis Polonais" w Europarlamencie
21-01-2016 21:53 - Odp: Czeskie "Je suis Polonais" w Europarlamencie
21-01-2016 21:39 - Odp: Czeskie "Je suis Polonais" w Europarlamencie
20-01-2016 21:54 - Odp: Czeskie "Je suis Polonais" w Europarlamencie
20-01-2016 21:23 - Odp: Bernie Sanders = zmiana Świata na miarę rewolucji
19-01-2016 23:22 - Odp: Drugie policzki pani Merkel
19-01-2016 23:02 - Odp: Czeskie "Je suis Polonais" w Europarlamencie
19-01-2016 22:59 - Odp: Czeskie "Je suis Polonais" w Europarlamencie
15-01-2016 23:18 - Odp: Zaczynam się bać
14-01-2016 01:55 - Odp: Demokracja gołodupców
14-01-2016 01:51 - Odp: Zaczynam się bać
14-01-2016 01:49 - Odp: Zaczynam się bać
14-01-2016 01:05 - Odp: Drugie policzki pani Merkel
12-01-2016 00:15 - Odp: Popularność porno filmów
12-01-2016 00:09 - Odp: Co będzie dalej z tym konfliktem? II
06-01-2016 13:39 - Odp: Gdzie jest lewica ?
06-01-2016 12:33 - Odp: Czy to poprawność polityczna?
13-12-2015 22:56 - Odp: Bandytyzm prawny nowej władzy !!!!!
13-12-2015 16:11 - Odp: Komitet Obrony Demonstracji i koalicja antypis
13-12-2015 15:54 - Odp: Bandytyzm prawny nowej władzy !!!!!
13-12-2015 15:52 - Odp: Bandytyzm prawny nowej władzy !!!!!
13-12-2015 15:34 - Odp: Bandytyzm prawny nowej władzy !!!!!
13-12-2015 12:08 - Odp: Bandytyzm prawny nowej władzy !!!!!
13-12-2015 11:39 - Odp: Bandytyzm prawny nowej władzy !!!!!
13-12-2015 00:25 - Odp: Bandytyzm prawny nowej władzy !!!!!
13-12-2015 00:17 - Odp: Bandytyzm prawny nowej władzy !!!!!
13-12-2015 00:08 - Konstytucja nie jest antifragile
13-12-2015 00:03 - Odp: Bandytyzm prawny nowej władzy !!!!!
12-12-2015 23:56 - Odp: Bandytyzm prawny nowej władzy !!!!!
12-12-2015 23:54 - Odp: Czy ideologia i program Nowoczesnej są zgodne z Konstytucją?
12-12-2015 23:30 - Odp: Czy ideologia i program Nowoczesnej są zgodne z Konstytucją?
12-12-2015 23:27 - Odp: Czy ideologia i program Nowoczesnej są zgodne z Konstytucją?
12-12-2015 18:10 - Odp: Czy ideologia i program Nowoczesnej są zgodne z Konstytucją?
12-12-2015 18:05 - Odp: Czy ideologia i program Nowoczesnej są zgodne z Konstytucją?
12-12-2015 15:25 - Czy ideologia i program Nowoczesnej są zgodne z Konstytucją?
04-12-2015 01:19 - Odp: Czy mamy w Polsce prawo?
04-12-2015 00:33 - Odp: Czy mamy w Polsce prawo?
04-12-2015 00:28 - Odp: Suma przeciwko poganom
04-12-2015 00:18 - Odp: Czy mamy w Polsce prawo?
03-12-2015 23:52 - Odp: Czy mamy w Polsce prawo?
03-12-2015 23:49 - Odp: Czy mamy w Polsce prawo?
03-12-2015 22:28 - Odp: PiS vs Obłuda - Trybunał Konstytucyjny
03-12-2015 21:54 - Odp: Czy mamy w Polsce prawo?
25-11-2015 01:50 - Odp: Zestrzelili prowokatora?
19-11-2015 21:42 - Odp: Liczba muzułmanów w Europie, prognozy i kasa Misiu!
16-11-2015 22:48 - Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy
16-11-2015 22:02 - Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy
16-11-2015 21:59 - Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy
16-11-2015 00:19 - Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy
16-11-2015 00:17 - Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy
16-11-2015 00:15 - Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy
15-11-2015 11:20 - Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy
15-11-2015 11:09 - Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy
14-11-2015 22:29 - Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy
14-11-2015 22:25 - Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy
14-11-2015 22:01 - Odp: Zieloni
14-11-2015 21:42 - Odp: Kwestia Islamu a postawa Prawicy
14-11-2015 15:12 - Odp: Smog wawelski
14-11-2015 15:00 - Odp: Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego
14-11-2015 14:49 - Odp: Współczesny język administracji
14-11-2015 14:39 - Odp: Współczesny język administracji
09-11-2015 21:48 - Odp: Smog wawelski
27-10-2015 23:49 - Odp: Zbiorowe samobójstwo Polaków
27-10-2015 23:47 - Odp: Ja płacę, ja żądam
25-10-2015 10:36 - Odp: Dwa światy
24-10-2015 22:27 - Odp: Wzrost Homo sapiens
18-10-2015 23:43 - Odp: Padają mity węglowe
18-10-2015 23:38 - Odp: Orzeczenia KK likwidujące wolność słowa
18-10-2015 22:08 - Odp: Zdrowie i życie nieważne - najnowszy wyrok TK
18-10-2015 22:01 - Orzeczenia KK likwidujące wolność słowa
17-10-2015 22:00 - Odp: Padają mity węglowe
17-10-2015 15:31 - Polska dokapitalizuje Francję, wypromuje Gazprom i szejków.
17-10-2015 13:49 - Odp: Dogodna odległość od metra
14-10-2015 23:44 - Odp: Bernie Sanders - komunista prezydentem USA?
12-10-2015 21:30 - Odp: Zdrowie i życie nieważne - najnowszy wyrok TK
09-10-2015 23:27 - Odp: Zdrowie i życie nieważne - najnowszy wyrok TK
09-10-2015 23:09 - Odp: Zdrowie i życie nieważne - najnowszy wyrok TK
07-10-2015 21:39 - Odp: Zdrowie i życie nieważne - najnowszy wyrok TK
03-10-2015 13:13 - Nawierzchnie drogowe - wreszcie coś rozsądnego
03-10-2015 12:42 - Odp: Pierwsze veto prezydenta wszystkich PiSiaków
Razem: 644 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)