 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-08-2025 15:52 | okragly (21676 punktów) | racjonalista = komunista 0 na 2 |
gdybyśmy stworzyli komunę  nasz poziom życia poprawiłby się 2 X, pracy mielibyśmy 2 X mniej, śmialibyśmy się 3 X więcej, żyli 20 lat dłużej czemu więc, racjonaliści to niedorozwojki, dla których bogiem indywidualizm, wolność, własnosć. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Dalej..#61 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > Kapitalistyczna Polska po 1 ws się cofała w rozwoju,Doprawdy? > po 2 wś, choc była b zniszczona, nie otrzymała nic z planu marshalla, musiała duzo wydawać na zbrojenia podkrecane przez usazyda (NATO), bardzo ładnie sie rozwijała, w różnych rankingach światowych byliśmy wyżej niż dzisiaj.W jakich? W latach 70-tych całkowity eksport z Polski wynosił 6 - 8 mld$ Ot, potęga Cukier na kartki, mięso na kartki, papier toaletowy na kwit po oddaniu makulatury a kolejka po przecier pomidorowy aż po granicę państwa. Potęga! Porównaj historię ziem czeskich W czasach Habsburgów ziemie czeskie były centrum gospodarczym monarchii. Po Wielkiej wojnie czeska gospodarka straciła rynki zbytu imperium, straciła dostęp do morza, a mimo to ziemie czeskie były jednym z najlepiej rozwiniętych gospodarczo terenów Europy Potem przyszły rządy komunistów.... > Dziś wiecej polaków jedzie do komunistycznego Wietnamu niż kapitalistycznego usazydaA najwięcej do ultraliberalnej północnej Korei
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
| okragly (21676 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >Kapitalistyczna Polska po 1 ws się cofała w rozwoju,> Doprawdy?po 1 wś byliśmy jeszcze mocni, mocą byłych zaborców, napadliśmy na Rosję, Piłsudski myślelał napaść na Niemcy, po 15 latach to Niemcy napadły na nas i zajeły w 10 dni (choć na zbrojenia wydawaliśmy 3 x więcej niż Niemcy) > >po 2 wś, choc była b zniszczona, nie otrzymała nic z planu marshalla, musiała duzo wydawać na zbrojenia podkrecane przez usazyda (NATO), bardzo ładnie sie rozwijała, w różnych rankingach światowych byliśmy wyżej niż dzisiaj.> W jakich?wszystkich > W latach 70-tych całkowity eksport z Polski wynosił 6 - 8 mld$ Ot, potęgadzisiaj cały świat jest jedną wioską, wtedy mieliśmy 5 fabryk motocykli > Cukier na kartki, mięso na kartki, papier toaletowy na kwit po oddaniu makulatury a kolejka po przecier pomidorowy aż po granicę państwa.ale produkowaliśmy najwięcej cukru na świecie, może to przypadek Wenezueli czy Iranu, żyją na ropie a są ogromne kolejki > Potęga!tak intelektualna (a dzisiaj?) kulturalna (a dzisiaj?, wszystko gada usazyda) gospodarcza (a dzisiaj?, wszystko gada usazyda) polityczna (a dzisiaj? wszystko usazyda)) wojskowa (a dzisiaj? wszystko usazyda) moralna (a dzisiaj? wszystko gada usazyda) ... ... > >Dziś wiecej Polaków jedzie do komunistycznego Wietnamu niż kapitalistycznego usazyda> A najwięcej do ultraliberalnej północnej Koreiwpisz na YT Komunistyczny Wietnam, Polacy, ukaże się wielu zadowolonych rodaków wpisz na YT pan świata, (bóg indywidualizmu, wolności, własności), USA Polacy, ukaże się wielu zawiedzionych, planujących wyjazd od naszego pana, gada świata, usazyda liberalizm to gadzi ustrój, pracuj (za grosze) albo giń w usa 30 mln ludzi dostaje talony na żywność, u nas nawet w stanie wojennym tak źle nie było racjonalista = komunista , nie może być inaczej
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
#63 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >>Kapitalistyczna Polska po 1 ws się cofała w rozwoju,> >Doprawdy?> po 1 wś byliśmy jeszcze mocni, mocą byłych zaborców, napadliśmy na Rosję, Piłsudski myślelał napaść na Niemcy, po 15 latach to Niemcy napadły na nas i zajeły w 10 dni (choć na zbrojenia wydawaliśmy 3 x więcej niż Niemcy)Ciekawa wizja chistorii > >>po 2 wś, choc była b zniszczona, nie otrzymała nic z planu marshalla, musiała duzo wydawać na zbrojenia podkrecane przez usazyda (NATO), bardzo ładnie sie rozwijała, w różnych rankingach światowych byliśmy wyżej niż dzisiaj.> >W jakich?> wszystkichWOW! > >W latach 70-tych całkowity eksport z Polski wynosił 6 - 8 mld$ Ot, potęga> dzisiaj cały świat jest jedną wioską, wtedy mieliśmy 5 fabryk motocykliI kilka fabryk wozów drabiniastych > >Cukier na kartki, mięso na kartki, papier toaletowy na kwit po oddaniu makulatury a kolejka po przecier pomidorowy aż po granicę państwa.> ale produkowaliśmy najwięcej cukru na świecie,Najwięcej złota, komputerów, samochodów i kosmicznych rakiet > >Potęga!> tak> intelektualna (a dzisiaj?)Co roku nobel > kulturalna (a dzisiaj?, wszystko gada usazyda)Tysiące książek przekładanych na obce języki > gospodarcza (a dzisiaj?, wszystko gada usazyda)I kolejki po papier > polityczna (a dzisiaj? wszystko usazyda))1968 bohaterskie polityczne polskie KUNDLE napadły na Czechosłowację bo pan - moskal kazał DO NOGI BUREK ! Do nogi ty psi chuju i waruj i merdaj ogonem > wojskowa (a dzisiaj? wszystko usazyda)Najbardziej widoczne w 1968. Poradziliście wraz z innymi pokonać Czechosłowację, sami też byście dali rady. wy komnistyczne burki? DO NOGI AZOR! Waruj przy ruskiej onucy ty wojskowa potęgo > moralna (a dzisiaj? wszystko gada usazyda)Też 1968 Moralnie wygnaliście Żydów. Eichmannowi się nie udało polaczkowie poprawili waruj okrągły chuju > >>Dziś wiecej Polaków jedzie do komunistycznego Wietnamu niż kapitalistycznego usazyda> >A najwięcej do ultraliberalnej północnej Korei> wpisz na YT Komunistyczny Wietnam, Polacy,> wpisz na YT Komunistyczna Korea , Polacy,Wietnam już dawno nie jest państwem komunistycznym > wpisz na YT pan świata, (bóg indywidualizmu, wolności, własności), USA Polacy, ukaże się wielu zawiedzionych, planujących wyjazd od naszego pana, gada świata, usazydaYT jako źródło wiedzy.... cóż.... > liberalizm to gadzi ustrój, pracuj (za grosze) albo gińPolecam Koreę > w usa 30 mln ludzi dostaje talony na żywność, u nas nawet w stanie wojennym tak źle nie byłoSam do Polski przywoziłem żywność bo sklepy były puste Coś padło w systemie fR, że widzę twoje wpisy, ale więcej do mnie nie pisz
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#64 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: racjonalista = komunista |
> >>W latach 70-tych całkowity eksport z Polski wynosił 6 - 8 mld$ Ot, potęga> >dzisiaj cały świat jest jedną wioską, wtedy mieliśmy 5 fabryk motocykli> I kilka fabryk wozów drabiniastychdzisiaj wszystkie produkowaliby Chińczycy lub my w fabryce usazyda > >>Cukier na kartki, mięso na kartki, papier toaletowy na kwit po oddaniu makulatury a kolejka po przecier pomidorowy aż po granicę państwa.> >ale produkowaliśmy najwięcej cukru na świecie,> Najwięcej złota, komputerów, samochodów i kosmicznych rakiettak, produkowaliśmy komputery, układy scalone i rakiety > >>Potęga!> >tak> >intelektualna (a dzisiaj?)> Co roku nobelnobel rozdaje usazyd, tylko dla swoich, dlatego dostał wałęsa, jako ich żołnierz, podobnie jak zdrajca kuklinski > >kulturalna (a dzisiaj?, wszystko gada usazyda)> Tysiące książek przekładanych na obce językiwięcej niż dzisiaj > >gospodarcza (a dzisiaj?, wszystko gada usazyda)> I kolejki po papiernajnowocześniejszą wtedy fabrykę papieru w Europie, w Kwidzynie usazyd przejoł za 1 zł > >polityczna (a dzisiaj? wszystko usazyda))> 1968 bohaterskie polityczne polskie KUNDLE napadły na Czechosłowację bo pan - moskal kazał sami chcieliśmy > Do nogi ty psi chuju i waruj i merdaj ogonemwaruje, waruje, naszemu panu usazydowi > Moralnie wygnaliście Żydów. Eichmannowi się nie udało polaczkowie poprawilitaka jest narracja usazyda, patrz zabijanie Palestynczyków > waruj okrągły chujuto prawda, mam okrągłego > Wietnam już dawno nie jest państwem komunistycznyma czy my byliśmy?
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
#65 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >>Cukier na kartki, mięso na kartki, papier toaletowy na kwit po oddaniu makulatury a kolejka po przecier pomidorowy aż po granicę państwa.> >>ale produkowaliśmy najwięcej cukru na świecie,> >Najwięcej złota, komputerów, samochodów i kosmicznych rakiet> tak, produkowaliśmy komputery, układy scalone i rakietyTja.... Polska wysłała w kosmos Gagarina i Armstronga na Księżyc I nawet produkowano samochód Syrena polskiej konstrukcji Popatrz na LICZBY. Połowę wartości polskiego eksportu stanowiły nieprzetworzone surowce Kongo Europy > >Tysiące książek przekładanych na obce języki> więcej niż dzisiajCzekam na dane GUS > >I kolejki po papier> najnowocześniejszą wtedy fabrykę papieru w Europie...Bajki to swoim wnukom opowiadaj Ja często przechodziłem granicę do Polski i proszono mnie, żebym przyniósł toaletowy papier bo w tej waszej PZPR - owskiej potędze używano gazet. Wiele innych rzeczy też przynosiłem > >>polityczna (a dzisiaj? wszystko usazyda))> >1968 bohaterskie polityczne polskie KUNDLE napadły na Czechosłowację bo pan - moskal kazał> sami chcieliśmyCzyli nie byliście narodem kundli ale s*******nów, napadających na słabsze kraje, żeby posadzić tam ruskiego namiestnika Nie wstyd ci? > >Moralnie wygnaliście Żydów. Eichmannowi się nie udało polaczkowie poprawili> taka jest narracja usazyda,Znam osobiście ludzi, których z Polski wypędzono jako Żydów, więc przestań zmyślać jak thoter To nie jest "narracja usazyda", chistoryku > >Wietnam już dawno nie jest państwem komunistycznym> a czy my byliśmy?Wietnam już dawno nie jest państwem komunistycznym. więc kończ pieerdlić o tym, że Polacy emigrują do komunistycznego kraju. bo zmyślasz jak Hamerlik Jak chcesz zobaczyć komunizm to leć do Korei.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby |
#66 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >Chiny, bezprecedensowy rozwój...> Właśnie odkąd w gospodarce zrezygnowano z idei komunistycznych.to dlaczego PRL nazywamy komunizmem, moi rodzice mieli własny dom, dziadkowie własne gospodarstwa rolne ja własny rower, książki, ... tylko w szkole dawali nam wspólne boisko, piłki, lodowisko, narty, łyżwy, ... > Do tego czasu Chiny cierpiały głód. Przecież cała rewolucja kulturalna służyła wprowadzeniu zasad komunizmu - skończyło się to głodem i póżniejszymi reformami w duchu kapitalizmu i indywidualizmu.komunizm trzeba ćwiczyć, na początku są upadki, ale już widac, że my libki nie mamy szans z społeczeństwami wspólnotowymi, Chiny, Wietnam, Rosja
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
#67 1 na 1 | Elasp (6859 punktów) | Odp: racjonalista = komunista |
> to dlaczego PRL nazywamy komunizmem, moi rodzice mieli własny dom, dziadkowie własne gospodarstwa rolne ja własny rower, książki, ... Kto nazywa PRL komunizmem? PRL to było państwo socjalistyczne. Miało ono zmierzac do komunizmu, ale komunistycznym nie było. > komunizm trzeba ćwiczyć, na początku są upadki, ale już widac, że my libki nie mamy szans z społeczeństwami wspólnotowymi, Chiny, Wietnam, Rosja Chyba mylisz komunizm z komunitaryzmem. |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: racjonalista = komunista |
> komunizm trzeba ćwiczyć, na początku są upadki, ale już widac, że my libki nie mamy szans z społeczeństwami wspólnotowymi, Chiny, Wietnam, Rosja> Szachiści rosyjscy mają do czynienia z pokerzystą Trumpem. Czas gra na korzyść Rosji i Chin. |
#69 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >komunizm trzeba ćwiczyć, na początku są upadki, ale już widac, że my libki nie mamy szans z społeczeństwami wspólnotowymi, Chiny, Wietnam, Rosja> Szachiści rosyjscy mają do czynienia z pokerzystą Trumpem.> Czas gra na korzyść Rosji i Chin.był plan utworzenia w Polsce hab który miał obsługiwać linie transportowe z Chin przez Rosje do Polski - hab, taki "Singapur" lądowy- i dalej do Europy, ale nasz pan, głoszący wolność, się nie zgodził i my jego wierne "psy" wolimy zdechnąć z głodu niż sprzeciwic się jego obłędnej woli. Usażyd to współczesny odpowiednik Niemiec hitlerowskich (widać w izraelu), teraz my będziemy ginąć za niego w "Stalingradzie", na "łuku Kurskim" pod Moskwą (jak z napoleonem) gad j****y, żywi się naszą krwią, a my się cieszymy, jak libki niedorozwojki |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > Usażyd to współczesny odpowiednik Niemiec hitlerowskich (widać w izraelu), teraz my będziemy ginąć za niego w "Stalingradzie", na "łuku Kurskim" pod Moskwą (jak z napoleonem)> gad j****y, żywi się naszą krwią, a my się cieszymy, jak libki niedorozwojki> Akurat Niemcy hitlerowskie nie mają nic wspólnego z Żydami amerykańskimi w sprawie tranzytu przez teren "niepodległej" II RP. Wręcz przeciwnie, to władze "niepoldegłej" Polski blokowały wszelki transfer i rozmowy pokojowe. |
| Elasp (6859 punktów) | Odp: racjonalista = komunista |
> Szachiści rosyjscy mają do czynienia z pokerzystą Trumpem. Skąd się w ogóle wzięli ci "szachiści"? |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >Szachiści rosyjscy mają do czynienia z pokerzystą Trumpem.> Skąd się w ogóle wzięli ci "szachiści"? Szachiści z Rosji i Chin stworzyli organizację, którą już w zalążku zaatakowali Żydzi amerykańscy i brytyjscy. Wcześniej Żydzi niemieccy tworzyli na bazie Rosji potężną komunistyczną Europę. Żydzi amerykańscy i brytyjscy krwawo rozprawili się z tym zagrożeniem dla ich hegemonii. Po wymordowanych Żydach komunistach i Żydach zdrajcach nie ma śladu. Jednak pomysł niemieckich Żydów komunistów przetrwał. Chińczykom udało się zrealizować to, czego nie pozwolono zrobić Lwu Dawidowiczowi Bronsteinowi. Żyda Bronsteina zamordowali płatni mordercy, którym zlecenie wystawili: Żyd Naum Eitingon i żydwoski zięć Paweł Sudopłatow. Architektem Komunistycznej Partii Chin był Żyd Grigori Naumovich Voitinsky , urodzony jako Zarchin. Skąd się wzięli rosyjscy szachiści można wyklikać w Internecie. Obserwujemy jak powstaje BRICS i jak go chcą zniszczyć Żydzi amerykańscy i brytyjscy. Amerykanie, ponad 120 lat temu, wybudowali port wojenny w Pearl Harbor by w przyszłości z niego dokonywać kolonialnych podojów Azji. Żyd Benjamin Disraeli skolonizował Indie. Indie miały być bazą wypadową Brytyjczyków do ataku na Rosję i Chiny. Chińczyków niszczyli narkotykami. Pół wieku demokracji Żydów amerykańskich zniszczyło Europę Zachodnią. Dzisiaj demokratyczna Europa nie ma elit, które wiedziałby od czego należy zacząć naszą odbudowę. |
#73 2 na 2 | Elasp (6859 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >>Szachiści rosyjscy mają do czynienia z pokerzystą Trumpem.> > Skąd się w ogóle wzięli ci "szachiści"?> Szachiści z Rosji i Chin stworzyli organizację, którą już w zalążku zaatakowali Żydzi amerykańscy i brytyjscy... Nie odpowiadasz na pytanie: skąd się wzięli ci szachiści rosyjscy? |
| Thoter (6650 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > skąd się wzięli ci szachiści rosyjscy?> Żydzi niemieccy, pracujący nad bombą atomową, potrzebowali tajnego i bezpiecznego poligonu do eksperymentów w końcowej fazie. Skoro były prowadzone kosztowne prace w laboratorium, to równolegle musiały być prowadzone prace nad stworzeniem poligonu. Czas miał tu decydujące znaczenie. Jedynym miejsce gdzie Żydzi niemieccy mogliby stworzyć taki poligon była Rosja. Czy w Rosji rozumiano i zakładano przyłączenie się do prac Żydów niemieckich ?? Rosja w zamian za udostępnienie terenu i zapewnienie mu bezpieczeństwa dostałaby technologię atomową. Drugą możliwością było siłowe zdobycie terenu i wymordowanie (zagłodzenie) jego mieszkańców. Tereny Rosji były zinfiltrowane przez: brytyjskie, francuskie i niemieckie służby. Na terenie Rosji przebywał Polak Ferdynand Ossendowski, który wszędzie widział niemieckich szpiegów. Tych co pokonali cara Romanowa i stworzyli ZSRR i Armię Czerwoną wymordowano w 1937 roku. Od 1938 roku ZSRR miał nowe kierownictwo i dowództwo Armii Czerownej. W 1938 roku przybył do ZSRR szkolony w USA Оле́г Алекса́ндрович Трояно́вский. Przebywał non stop w otoczeniu Stalina jako tłumacz. Jego ojciec Александр Трояновский w 1913 roku mieszkał w Wiedniu. Stalin przebywając w Wiedniu był u niego zameldowany jako kamerdyner. Александр Трояновский był pierwszym ambasdorem ZSRR w USA. Od 1938 roku zaczęto szkolić radzieckich pilotów obsługi amerykańskich i brytyjskich samolotów. Od 1932 roku zaczęto budować drogi i terminale, którymi dowożono uzbrojenie Anglosasów na linie frontów. Anglosasi mieli w ZSRR agenturę u władzy i w dowództwie przejętej Armii Czerwonej. Dowieźli uzbrojenie i żywność a na końcu na swoich niedawnych sojuszników planowali unicestwić bronią atomową. Brytyjczycy na pewno prowadzili podwójną grę i planowali samodzielnie opanować ZSRR. Ktoś wyrwał ZSRR ze szponów Żydów amerykańskich i brytyjskich. W przejęciu władzy nad ZSRR i Armią Czerwoną w 1937 roku największy udział miało żydowsko gruzińskie NKWD. Od 1937 roku zaczęto mordować Żydów w odwecie za to co zrobili w ZSRR w czasie przejęcia władzy. Gdyby Żydów zdrajców nie wymordowano, to by ci Żydzi służyli Anglosasom. Ci co napuścili Wehrmacht na Żydów zdrajców mieli ułatwione zadanie. Anglosasi stworzyli i uzbroili Wehrmacht to walki z Żydami komunistami. Część Wehrmachtu wymordowała Żydów zdrajców a część wpuszczona do Francji mordował Żydów komunistów i komunistów nie Żydów. Wehrmacht zamordował we Francji 70 tysięcy członków Komunistycznej Partii Francji. Nazwiska i adresy osób, do rozstrzelania, dostarczyli Wehrmachtowi FRANCUZI, którzy po wojnie byli we Francji u władzy. Twórcy Armii Czerwonej zakładali, że będzie ona bronić Europy. Nie przewidzieli, że zostaną zamordowani wraz z oficerami Armii Czerwonej. Żydzi niemieccy i Niemcy przegrali walkę o swoją przyszłość już w 1937 roku. Jak to się stało, że Anglosasi wpakowali miliony w uzbrojenie Armii Czerwonej a na końcu musieli z nią walczyć ??? Kto tym kierował ?? |
| homopitek (1536 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > Tja.... Polska wysłała w kosmos Gagarina i Armstronga na KsiężycPan Twardowski był na Księżycu pierwszy! Razem z kogutem.
Nie stosuję emoticonów |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|