Racjonalista - Strona głównaDo treści
Religijny dział na forum eduseek

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-05-2005 19:32jeyes (2281 punktów)Religijny dział na forum eduseek
Nie tak dawno na forum serwisu www.eduseek.pl w dziale dla młodzieży rozgorzała dyskusja na tematy związane z religią. Po pewnym czasie dyskusja przeniosła się do działu "dla rodziców", gdyż większość dyskutantów stanowili ludzie dorośli. Było dość zabawnie, bo jedna z tamtejszych dewotek, niejaka "Gala", utworzyła wątek, w którym domagała się od admina banowania postów pisanych przez jedynego z tam piszących kilkunastoletniego ateistę. Admin nie zbanował chłopaka, ale pousuwał niektóre wątki. Walka rozumu z indoktrynacją trwała, aż w końcu admin założył nowy dział: eduseek.interklasa.pl/forum/list.php?f=68
Polecam lekturę wszystkich watków w tym dziale, a szczególnie postów umieszczanych przez "dyżurnych katolików" w wątku eduseek.interklasa.pl/forum/read.php?f=68&i=4&t=4.
Zabawa naprawdę przednia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mundeck
>Nie tak dawno na forum serwisu www.eduseek.pl w dziale
>dla młodzieży rozgorzała dyskusja na tematy związane z
>religią. Po pewnym czasie dyskusja przeniosła się do działu
>"dla rodziców", gdyż większość dyskutantów stanowili ludzie
>dorośli. Było dość zabawnie, bo jedna z tamtejszych
>dewotek, niejaka "Gala", utworzyła wątek, w którym domagała
>się od admina banowania postów pisanych przez jedynego z tam
>piszących kilkunastoletniego ateistę. Admin nie zbanował
>chłopaka,

Nie mógł zbanować, bo na tym forum nie ma takiej opcji.

> ale pousuwał niektóre wątki. Walka rozumu z
>indoktrynacją trwała, aż w końcu admin założył nowy dział:
>eduseek.interklasa.pl/forum/list.php?f=68
>Polecam lekturę wszystkich watków w tym dziale, a
>szczególnie postów umieszczanych przez "dyżurnych
>katolików" w wątku
>eduseek.interklasa.pl/forum/read.php?f=68&i=4&t=4.
>Zabawa naprawdę przednia

A więc jednak - jeyes - to Ateista II, tak? No czyli tak jak myślałem.
Lachryma (64 punktów)
nie powiem- "80 pytań które zrobią z Ciebie ateistę" są warte poczytania śmieszne i zarazem niektóre warte zastanowienia
ps.- jak sądzicie z tymi pępkami Adama i Ewy?

z eduseeka
To co wypisuje tam Gala to jeszcze mozna uznac za pewne zawirowania neofitki. Poczytajcie natomiast niejakiego Artura. Nie mozna sie go pozbyc w zaden sposob, kazdy nowy watek jest przez niego okupowany.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365