Nie tak dawno na forum serwisu www.eduseek.pl w dziale dla młodzieży rozgorzała dyskusja na tematy związane z religią. Po pewnym czasie dyskusja przeniosła się do działu "dla rodziców", gdyż większość dyskutantów stanowili ludzie dorośli. Było dość zabawnie, bo jedna z tamtejszych dewotek, niejaka "Gala", utworzyła wątek, w którym domagała się od admina banowania postów pisanych przez jedynego z tam piszących kilkunastoletniego ateistę. Admin nie zbanował chłopaka, ale pousuwał niektóre wątki. Walka rozumu z indoktrynacją trwała, aż w końcu admin założył nowy dział: eduseek.interklasa.pl/forum/list.php?f=68Polecam lekturę wszystkich watków w tym dziale, a szczególnie postów umieszczanych przez "dyżurnych katolików" w wątku eduseek.interklasa.pl/forum/read.php?f=68&i=4&t=4.Zabawa naprawdę przednia  |