Racjonalista - Strona głównaDo treści
faszyzm w Radiu Maryja i kosciele polskim

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
16-05-2005 20:43dwaxpe (1 punktów)faszyzm w Radiu Maryja i kosciele polskim
Witam.
Prowadze właśnie w kregu znajomych (wirzących) wywolany przezemnie temat faszystowskich treści głoszonych w Radiu Maryja, I wiecie jak to jest, jak nie przedstawie całych wypowiedzi, ich autorów, i daty emisji to bredze i sam jestem faszystą.
W zwiazku z tym mam prośbę do "forumowiczów" o pomoc w udokumentowaniu tych strasznych praktyk w RM. Myslę ze mi pomozecie, bo jezeli chociaż jedna osoba sie poamięta to wart to zrobić
pozdrawiam
Piotr
P.S. mój email lp.pw@epx2
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wojtek S. (9 punktów)
Piotr,
nie odbieram tu, w Niemczech RM (moglbym przez internet, ale za malo mam czasu na te bzdure), wiec nie pomoge ci z ich nowymi "wyskokami". Swego jednak czasu trafilem na stronie RM na tekst antyniemiecki typu: "strzezcie sie Niemcow - oni staraja sie znow okupowac Europe! Juz 40% ludnosci Alzacji i Lotaryngii mowi po zakonczeniu wojny po niemiecku!!! Niemieckie firmy wykupuja tamtejsza gospodarke i dyskryminuja lokalna ludbosc!!!" Nie jest to apel "faszystowski" - pisze o nim tu, by wskazac na inny aspekt sprawy: poziom wiedzy w kregu RM. Wyslalem mailem autorowi apelu korekte, zawierajaca stwierdzenia typu: "nie 40% - a okolo 85% i to nie od 1945, a mniej wiecej 1000 lat. Poza tym, firmy niemieckie inwestuja w ten region w takiej samej mierze, w jakiej firmy francuskie inwestuja w przygranicze niemieckie. Ludzie po obu stronach Renu maja prace - i sa zadowoleni." w mailu uzylem formy grzecznosciowej "Wy" - pisanej oczywiscie z duzej litery. Odpowiedz, jaka dostalem, byla na poziomie RM" Nie przypominam sobie, bym byl z jakims gnojem z Niemiec na ty"... No comment...
Wojtek

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365