 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 30-11-2006 20:56 | jarekland (142470 punktów) | Amnesty International | > Amnesty International: Międzynarodowy Maraton Pisania Listów> > 9-10 grudnia 2006 odbędzie się siódmy Międzynarodowy Maraton Pisania> Listów. Wydarzenie polega na pisaniu listów żądających uwolnienia więźniów> sumienia, osób przetrzymywanych wyłącznie za pokojowe wyrażanie swoich> poglądów. Maraton odbędzie się jednocześnie w piętnastu polskich miastach> (lista poniżej) i 35 innych krajach od 12.00 9 grudnia do 12.00 10 grudnia> bez przerwy.> > Wśród osób, których dotyczyć będą listy znajdują się m.in. białoruski> opozycjonista Żmicier Daszkiewicz, algierska prawniczka Hassiba Boumerdesi> i uzbecka obrończyni praw człowieka Mutabar Tadzibajewa.> > Na oficjalnej stronie maratonu www.maraton.amnesty.org.pl znajdują się> informacje związane z organizacją i przebiegiem Maratonu oraz opisy> przypadków, w sprawie których będziemy pisać podczas tegorocznej akcji.> > Tegoroczny Maraton przypada w przededniu obchodów 25. rocznicy> wprowadzenia stanu wojennego. Dlatego do wsparcia Maratonu zaproszono> byłych polskich więźniów sumienia z tego okresu - Mirosława Chojeckiego,> Władysława Frasyniuka, Bronisława Geremka, Józefa Piniora, Zbigniewa> Romaszewskiego i innych.> > Liczymy, że wspólnie uda nam się w Polsce napisać co najmniej 25 tysięcy> listów a w skali międzynarodowej pobić zeszłoroczny rekord 80 tysięcy> napisanych listów.> > > > > > Białystok> Wyższa Szkoła Administracji Publicznej, Collegium Novum, ul. ks.> Suchowolca 6 - całą dobę> > Częstochowa> Teatr from Poland, Zaułek Wieluński 2 - całą dobę> > Katowice> Wydział Prawa i Administracji, ul. Bankowa 11b - w sobotę od 12> do 19> Pałac Młodzieży, ul. Mikołowska 26 - od 19 do końca Maratonu> > Kazimierz Dolny> Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 ul. Nadwiślańska - całą dobę> > Kędzierzyn-Koźle> II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. Matejki 19 - całą> dobę> > Kraków> Klub RE ul. Św. Krzyża 4 sobota od 12 do 18 niedziela 12-20> Cafe Gołębia 3. ul. Gołębia 3 sobota 12 do 24 niedziela 12-18> > Lublin:> 1. Akademia Obywatelska, ul. Grodzka 34 - całą dobę> 2. Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16 - do 02.00 w niedzielę> 3. Klub Tektura, Wieniawska 15a - całą dobę> > Łódź:> Internetowa Kawiarnia Spadochronowa - ul. Narutowicza 41 (przy placu> Dąbrowskiego) - całą dobę> > Opole> Klub studencki "Oleńka", DS. Kmicic, ul. Grunwaldzka 31 - całą dobę> > Poznań> Ośrodek Teatralny Maski w akademiku Hanka, Aleje Niepodległości - całą> dobę> > Rybnik> ZSP nr 3 - V LO, ul. Orzepowicka 15 A. Miejsce otwarte dla osób spoza> szkoły w sobotę od 12 do 18> > Toruń> Kadr, ul. Żeglarska 5> > Warszawa> Daily Cafe, ul. Świętokrzyska 18 - całą dobę> > Wrocław> ul. Szewska 29 [Stowarzyszenie Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej] -> sobota od 12 do 22, niedziela od 9 do 12> ul. Hubska 20, od 22 w sobotę do 2 w nocy w niedzielę> > Zabrze> Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Andersa 64 - otwarty dla osób spoza> szkoły od 12 do 22 w sobotę i od 6 do 12 w niedzielę> | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |
|