> >Czy ktoś mógłby dla mnie nagrać program o humanizmie?> Czy to ma być jakaś wielka produkcja? Co prawda nakręciłem wraz ze znajomymi kilka amatorskich filmów, lecz pewnie masz większe oczekiwania.> Serdecznie pozdrawiam.  > Teraz wpadło mi do głowy że skoro lubisz kręcić takie amatorskie filmy to czy mógłbyś się podjąć nakręcenia krótkiego filmiku-reklamówki zachęcającego ludzi do racjonalisty.pl i PSR? Wklejilibyśmy to na You Tobe. A co do postu MA to ja zrozumiałem że jemu chodziło o nagranie programu o humanizmie który będzie wyświetlany przez "Planete" w czwartek o 19.45 Będzie to krótki program ok.25 minutowy. Jesli masz możliwości to nagraj bo ja nie mam nagrywarki. Pozdrawiam
|