Czy w nowym roku, wprowadzono nowe standardy? Przy zamówieniu wyraźnie podano termin wysyłki. Tymczasem żadnej odpowiedzi na mail dot. terminu realizacji mojego zamówienia. Telefon "nie istnieje". Czy ktoś w ogóle otrzymał w 2015r. zamówione książki? To nie jest prawidłowe podejście do spraw handlowych. Czy mam podejrzewać, że zostałem oszukany kupując w Racjonalista? Też nie chce mi się w to wierzyć... |