Kulturalny Kolektyw UG, Akademickie Centrum Kultury UG oraz Fundacja Rozwoju UG zapraszają na: ZRÓBMY SOBIE KLIMAT Uniwersytet Gdański Wydział Prawa i Administracji UG Audytorium A Gdańsk, ul. Bażyńskiego 6 19 grudnia 2006 (wtorek), godz. 18.00 Wstęp wolny! W programie: Prezentacja: "Globalne zmiany klimatu i jego regionalne konsekwencje" dr hab. Mirosław Miętus, prof. UG Prezentacja: "Zróbmy dobry klimat", projekt organizacji WWF Polska "Klimat i energia" mgr Błażej Walczykiewicz Prezentacja: "Wprowadzenie do kampanii energetycznej" mgr Magdalena Zowsik - Koordynator Kampanii ds. Zmian Klimatu Greenpeace Polska Film: "Felka rady jak segregować odpady" Zapraszamy do udziału w dyskusji!!! www.kk.ug.gda.pl/klimat |