Dzisiaj (a może przedwczoraj? Któż to wie) dokonał tradycyjnego pokątnego zniknięcia kolejny nieuzytkownik - Alderyk Olrzyk. Zdaje się, że mieliśmy na prawie wszystko przeciwne zdania, ale chyba po to są fora, żeby było się z kim nie zgadzać. Przynajmniej niektóre. Liczba znikniętych - zawsze tajnie, zawsze bez wyjaśnienia- przekracza już liczbę aktywnych forumowiczów. Kolejne zniknięcie nie jest niczym specjalnym, tylko po prostu przegięło pałę goryczy. Z mojej strony to tyle, uroczyście kładę na to forum lachę. Niech już to będzie forum Arminiusa i olsona. W końcu i taka nisza jest potrzebna. Nie chciałbym być z taką niższą kojarzony, ale to ja. A właściciel portalu jak sobie cały czas ścieli, tak niech się wreszcie wyśpi.
|