Racjonalista - Strona głównaDo treści
Potrzebuję pilnie skontaktować się z użytkownikiem tego portalu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
07-06-2008 01:17PHOENIX (6 punktów)Potrzebuję pilnie skontaktować się z użytkownikiem tego portalu
Ocena -1 na 1
Jest taka sprawa, napisałem do użytkownika stokrotka i nie otrzymałem odpowiedzi na moją wiadomość. Czuję silną potrzebę rozmowy z Tą osobą zatem proszę o to by ktoś kto lepiej zna stokrotkę pomógł mi skontaktować się z nią.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

placownik (17853 punktów)

   Dział Społeczeństwo i kraj z pewnością nie jest odpowiednim miejscem dla tego typu komunikatów. Z drugiej strony każdy inny byłby równie zły i dlatego pozostawiam go w tym miejscu, ale po pięciu dniach cały wątek skasuję.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
07-06-2008 17:14 
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>po pięciu dniach cały wątek skasuję.
>
Pięć dni na wielką miłość?
Adam Barycki
LEGION. (3161 punktów)
Cytat:
Jest taka sprawa, napisałem do użytkownika stokrotka i nie otrzymałem odpowiedzi na moją wiadomość. Czuję silną potrzebę rozmowy z Tą osobą zatem proszę o to by ktoś kto lepiej zna stokrotkę pomógł mi skontaktować się z nią.

JaAa..<< TTTo smooooThAśNEeE jaq nje OdDddpJSoojoM AAaAaLE nje puaqsJaAaay. """Teg QwJAaaAAtH jEsth pOou SwjAthoOo" jAq MawjaA moyA qOolOshAnqA . jAQ FFfCESh moGEM CjeM OOoommOOwjć z DodDdOM aLBOooOo z PaMelqOn (Mam JE oBy FśRód znayOMyFFf na NNAsHEY KlAsJE).
placownik:
Dział Społeczeństwo o kraj z pewnością nie jest odpowiednim miejscem dla tego typu komunikatów. Z drugiej strony każdy inny byłby równie zły i dlatego pozostawiam go w tym miejscu, ale po pięciu dniach cały wątek skasuję.

Too NiKt n@s nie KoFfA :...(
Zaprasham na forum www.sweetbrokacik.pl

Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.
07-06-2008 11:20 
 Ocena 1 na 1
JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów)
>Zaprasham na forum www.sweetbrokacik.pl
Legion. Szanuj ludzkie uczucia i emocje !!!
JATO



Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
07-06-2008 11:29 
 Ocena-1 na 1
PHOENIX (6 punktów)
>>Zaprasham na forum www.sweetbrokacik.pl
>Legion. Szanuj ludzkie uczucia i emocje !!!
>JATO
>
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.


Dlaczego wypisujecie linki zamiast odpowiedzieć najnormalniej w świecie na moją prośbę? A jeśli chodzi o podany link do www.sweetbrokacik.pl to myślałem że tu są poważne osoby tylko.
07-06-2008 11:53 
 Ocena-2 na 2
LEGION. (3161 punktów)
Cytat:
Dlaczego wypisujecie linki zamiast odpowiedzieć najnormalniej w świecie na moją prośbę? A jeśli chodzi o podany link do www.sweetbrokacik.pl to myślałem że tu są poważne osoby tylko.

Są, i dlatego właśnie takie odpowiedzi dostajesz...

Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.
07-06-2008 12:26 
 0 na 2
PHOENIX (6 punktów)
> Cytat:
Dlaczego wypisujecie linki zamiast odpowiedzieć najnormalniej w świecie na moją prośbę? A jeśli chodzi o podany link do www.sweetbrokacik.pl to myślałem że tu są poważne osoby tylko.
>

>Są, i dlatego właśnie takie odpowiedzi dostajesz...
>
Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.

>

A co w tym złego że chcę skontaktować się z osobą zarejestrowaną na tym forum?
07-06-2008 14:26 
 0 na 2
LEGION. (3161 punktów)
Cytat:
A co w tym złego że chcę skontaktować się z osobą zarejestrowaną na tym forum?

Nic, poza tym, że na siłę chcesz się kontaktować z kimś, kto najwyraźniej tego kontaktu nie chce. I próbujesz do tego zaprząc innych użytkowników forum.

Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.
07-06-2008 17:18 
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)

>A co w tym złego że chcę skontaktować się z osobą zarejestrowaną na tym forum?
>
A skąd my mamy wiedzieć, że Pan jej nie pomiesza w głowie jakimś teizmem.
Adam Barycki
07-06-2008 17:16 
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>myślałem że tu są poważne osoby tylko.
>
Racjonaliści nie mają pojęcia o miłości.
Adam Barycki
07-06-2008 12:00 
 Ocena-1 na 1
LEGION. (3161 punktów)
Cytat:
Legion. Szanuj ludzkie uczucia i emocje !!!


Roswjń TO pROSheM JAqoś KoFfAnIuTkI Bo .:NJeeE :. koom@m.

Wpada sobie jakiś gość na forum, pisze, że stokrotka mu nie odpisuje i chce, żebyśmy go skontaktowali z kimś kto najwyraźniej nie chce tego. A co my jesteśmy? Agencja towarzyska? Jak ktoś mnie nie szanuje, to nie może wymagać, żebym szanował jego.

Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.
07-06-2008 17:23 
 Ocena 4 na 4
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>A co my jesteśmy?
>
Widzisz Pan, kobieta Pana kocha, a Pan nic o tym nie wie, może stokrotka też nie wie, a szczęśliwa będzie kiedy się dowie, tak jak Pan teraz.
Adam Barycki
PS to powyżej miało być do JATO , ale może Pana też ktoś kocha i sam jeszcze tego nie wie.
07-06-2008 17:30 
 Ocena-1 na 1
LEGION. (3161 punktów)
Cytat:
Widzisz Pan, kobieta Pana kocha, a Pan nic o tym nie wie, może stokrotka też nie wie, a szczęśliwa będzie kiedy się dowie, tak jak Pan teraz.

Tyle, że stokrotka wie,
PHOENIX:
Jest taka sprawa, napisałem do użytkownika stokrotka i nie otrzymałem odpowiedzi na moją wiadomość.

ale nieszczególnie Ją taka sytuacja uszczęśliwia, skoro nie odpisuje.

Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.
07-06-2008 17:48 
 Ocena 5 na 5
barycki (7788 punktów)
(zablokowany)
>skoro nie odpisuje.
>
Może jest nieśmiała, a może tylko się kryguje. Miłość nie zna logiki.
Adam Barycki
07-06-2008 12:08 
 Ocena 3 na 3
Elżbieta (225 punktów)
>>Zaprasham na forum www.sweetbrokacik.pl
>Legion. Szanuj ludzkie uczucia i emocje !!!
>JATO
>
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.


JATO ja też Cię kocham, ale w czym rzecz?
n'cos' (441 punktów)
>Jest taka sprawa, napisałem do użytkownika stokrotka i nie otrzymałem odpowiedzi na moją wiadomość. Czuję silną potrzebę rozmowy z Tą osobą zatem proszę o to by ktoś kto lepiej zna stokrotkę pomógł mi skontaktować się z nią.

Czy to biuro matrymonialne?
Żeby to jeszcze była odpowiedź na reklamę pani do towarzystwa, w gazecie z programem telewizyjnym... Albo chat dla osób samotnych i o złamanych sercach...

Może stworzymy nowy dział na forum... nazwijmy go "Wyznania" (bynajmniej nie wyznania wiary, chodzi mi bardziej o sprawy sercowe).

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365