 |
Potrzebuję pilnie skontaktować się z użytkownikiem tego portalu Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 07-06-2008 01:17 | PHOENIX (6 punktów) | Potrzebuję pilnie skontaktować się z użytkownikiem tego portalu
-1 na 1 | Jest taka sprawa, napisałem do użytkownika stokrotka i nie otrzymałem odpowiedzi na moją wiadomość. Czuję silną potrzebę rozmowy z Tą osobą zatem proszę o to by ktoś kto lepiej zna stokrotkę pomógł mi skontaktować się z nią. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| placownik (17853 punktów) |
Dział Społeczeństwo i kraj z pewnością nie jest odpowiednim miejscem dla tego typu komunikatów. Z drugiej strony każdy inny byłby równie zły i dlatego pozostawiam go w tym miejscu, ale po pięciu dniach cały wątek skasuję.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
 | 4 na 4 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | >po pięciu dniach cały wątek skasuję. > Pięć dni na wielką miłość? Adam Barycki
|
|
-2 na 2 |
 | 1 na 1 | JATO (Jarosław Tomczyk) (2644 punktów) | > Zaprasham na forum www.sweetbrokacik.plLegion. Szanuj ludzkie uczucia i emocje !!! JATO
Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
|
|
|  | -1 na 1 | PHOENIX (6 punktów) | > >Zaprasham na forum www.sweetbrokacik.pl> Legion. Szanuj ludzkie uczucia i emocje !!!> JATO> Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.Dlaczego wypisujecie linki zamiast odpowiedzieć najnormalniej w świecie na moją prośbę? A jeśli chodzi o podany link do www.sweetbrokacik.pl to myślałem że tu są poważne osoby tylko.
|
|
| |  | -2 na 2 | LEGION. (3161 punktów) | Cytat:Dlaczego wypisujecie linki zamiast odpowiedzieć najnormalniej w świecie na moją prośbę? A jeśli chodzi o podany link do www.sweetbrokacik.pl to myślałem że tu są poważne osoby tylko. Są, i dlatego właśnie takie odpowiedzi dostajesz...
Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.
|
|
| | |  | | PHOENIX (6 punktów) | > Cytat:Dlaczego wypisujecie linki zamiast odpowiedzieć najnormalniej w świecie na moją prośbę? A jeśli chodzi o podany link do www.sweetbrokacik.pl to myślałem że tu są poważne osoby tylko. > > Są, i dlatego właśnie takie odpowiedzi dostajesz...> Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.> A co w tym złego że chcę skontaktować się z osobą zarejestrowaną na tym forum?
|
|
| | | |  | | LEGION. (3161 punktów) | Cytat:A co w tym złego że chcę skontaktować się z osobą zarejestrowaną na tym forum? Nic, poza tym, że na siłę chcesz się kontaktować z kimś, kto najwyraźniej tego kontaktu nie chce. I próbujesz do tego zaprząc innych użytkowników forum.
Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.
|
|
| | | |  | 4 na 4 barycki (7788 punktów) (zablokowany) |
>A co w tym złego że chcę skontaktować się z osobą zarejestrowaną na tym forum? > A skąd my mamy wiedzieć, że Pan jej nie pomiesza w głowie jakimś teizmem. Adam Barycki
|
|
| |  | 4 na 4 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | >myślałem że tu są poważne osoby tylko. > Racjonaliści nie mają pojęcia o miłości. Adam Barycki
|
|
|  | -1 na 1 | LEGION. (3161 punktów) | Cytat:Legion. Szanuj ludzkie uczucia i emocje !!! Roswjń TO pROSheM JAqoś KoFfAnIuTkI Bo .:NJeeE :. koom@m. Wpada sobie jakiś gość na forum, pisze, że stokrotka mu nie odpisuje i chce, żebyśmy go skontaktowali z kimś kto najwyraźniej nie chce tego. A co my jesteśmy? Agencja towarzyska? Jak ktoś mnie nie szanuje, to nie może wymagać, żebym szanował jego.
Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.
|
|
| |  | 4 na 4 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | >A co my jesteśmy? > Widzisz Pan, kobieta Pana kocha, a Pan nic o tym nie wie, może stokrotka też nie wie, a szczęśliwa będzie kiedy się dowie, tak jak Pan teraz. Adam Barycki PS to powyżej miało być do JATO , ale może Pana też ktoś kocha i sam jeszcze tego nie wie.
|
|
| | |  | -1 na 1 | LEGION. (3161 punktów) | Cytat:Widzisz Pan, kobieta Pana kocha, a Pan nic o tym nie wie, może stokrotka też nie wie, a szczęśliwa będzie kiedy się dowie, tak jak Pan teraz. Tyle, że stokrotka wie, PHOENIX:Jest taka sprawa, napisałem do użytkownika stokrotka i nie otrzymałem odpowiedzi na moją wiadomość. ale nieszczególnie Ją taka sytuacja uszczęśliwia, skoro nie odpisuje.
Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, tylko bydło stoi i czeka.
|
|
| | | |  | 5 na 5 barycki (7788 punktów) (zablokowany) | >skoro nie odpisuje. > Może jest nieśmiała, a może tylko się kryguje. Miłość nie zna logiki. Adam Barycki
|
|
|  | 3 na 3 | Elżbieta (225 punktów) | > >Zaprasham na forum www.sweetbrokacik.pl> Legion. Szanuj ludzkie uczucia i emocje !!!> JATO> Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.JATO ja też Cię kocham, ale w czym rzecz?
|
|
| n'cos' (441 punktów) | > Jest taka sprawa, napisałem do użytkownika stokrotka i nie otrzymałem odpowiedzi na moją wiadomość. Czuję silną potrzebę rozmowy z Tą osobą zatem proszę o to by ktoś kto lepiej zna stokrotkę pomógł mi skontaktować się z nią.Czy to biuro matrymonialne? Żeby to jeszcze była odpowiedź na reklamę pani do towarzystwa, w gazecie z programem telewizyjnym... Albo chat dla osób samotnych i o złamanych sercach... Może stworzymy nowy dział na forum... nazwijmy go "Wyznania" (bynajmniej nie wyznania wiary, chodzi mi bardziej o sprawy sercowe).
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|