Dlaczego przy tworzeniu nowego wątku nie mogę swojego postu przed wysłaniem podejrzeć? Czy to nie da się zrobić? Przy tworzeniu odpowiedzi możliwość podglądu istnieje.
>Dlaczego przy tworzeniu nowego wątku nie mogę swojego postu przed wysłaniem podejrzeć? Być może ma to na celu uniemożliwić ci zachwyt nad wyglądem własnego postu i w konsekwencji zniechęcić do jego zamieszczenia.