Racjonalista - Strona głównaDo treści
Gdzie jest Meteor

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
22-12-2004 00:55DrobnerGdzie jest Meteor
Czy ktos wie gdzie podział się Daniel Delimata?
Bardzo mi go brakuje na naszym forum!
Czy można wpłynąć na Niego by powrócił?
Przemknął jak Meteor .....
Wróć .....

Baltar (308 punktów)
>Czy ktos wie gdzie podział się Daniel Delimata?
>Bardzo mi go brakuje na naszym forum!
>Czy można wpłynąć na Niego by powrócił?
>Przemknął jak Meteor .....
>Wróć .....

Sprawdz tutaj
www.google.pl

Daniel Delimata
>Czy ktos wie gdzie podział się Daniel Delimata?
>Bardzo mi go brakuje na naszym forum!
>Czy można wpłynąć na Niego by powrócił?
>Przemknął jak Meteor .....
>Wróć .....

www.racjonalista.pl/forum.php/s,10511#w10671
Po cóż pisać gdy nie otrzymuje się odpowiedzi?
Poza tym wyjeżdżam na święta.
Czela
>>Czy ktos wie gdzie podział się Daniel Delimata?
>>Bardzo mi go brakuje na naszym forum!
>>Czy można wpłynąć na Niego by powrócił?
>>Przemknął jak Meteor .....
>>Wróć .....
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,10511#w10671
>Po cóż pisać gdy nie otrzymuje się odpowiedzi?
>Poza tym wyjeżdżam na święta.

On pewnie się "nawrócił" bo zaczął myśleć samodzielnie!!!
Nie dziwię mu się, mądrość człowieka powinna wzrastać z wiekiem o ile nie da się ogłupić dziecięciem będąc i ma odwagę wejść w wiek dojrzały!
gooa (746 punktów)

>Po cóż pisać gdy nie otrzymuje się odpowiedzi?
>Poza tym wyjeżdżam na święta.

To wroc po swietach, ja Ci odpowiem.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365