Jak to jest tutaj z chronologia wpisow (odpowiedzi) ? Popatrzmy np. na Dzial - Filozofii : watek pt. "Powstanie wszechswiata" autorstwa Marka z dn. 03.12. godz. 13.24. Naciskam - "zobacz odpowiedzi" i wszystko sie zgadza do do odp. z 07.12., a potem to juz nic nie rozumiem . Bardzo prosze o wyjasnienie tego irracjonalnego zazchowania sie serwisu technicznego. |