Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wrocławska Wszechnica Filozoficzna 2007

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
04-02-2007 16:31Łukasz Nysler (468 punktów)Wrocławska Wszechnica Filozoficzna 2007
Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Studentów Filozofii, działające przy Instytucie Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego, serdecznie zaprasza na kolejną edycję Wrocławskiej Wszechnicy Filozoficznej (WWF), czyli cykl otwartych spotkań (wykładów połączonych z dyskusją) poświęconych popularyzacji szeroko rozumianej filozofii. Inicjatywa ta skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych filozofią, pragnących pogłębic swoją edukację w tym zakresie. Wstęp na wszystkie spotkania WWF wolny. Osoby, które będą obecne na co najmniej 6 z 10 planowanych spotkań otrzymają zaświadczenie potwierdzające ich udział w tym przedsięwzięciu.

Pierwsze spotkanie tegorocznej edycji WWF odbędzie się w piątek, 16 lutego 2007 r., o godz. 16:30, w sali nr 135 Instytutu Filozofii UWr przy ul. Koszarowej 3. Na spotkaniu tym mgr Adam Golański wygłosi wykład pt. Identyczność i zmiana. Filozoficzne kryteria tożsamości.

Szczegółowy harmonogram wszystkich spotkań WWF przedstawia się następująco (wszystkie spotkania WWF będą odbywały się w niżej wymienione piątki, o godz. 16:30, w sali nr 135 Instytutu Filozofii UWr przy ul. Koszarowej 3):

16 lutego 2007 - mgr Adam Golański
Identyczność i zmiana. Filozoficzne kryteria tożsamości

2 marca 2007 - dr Robert Frei
Racjonalność komunikacyjna

16 marca 2007 - dr Marek Magdziak
Po co filozofom logika?

30 marca 2007 - mgr Paweł Wróblewski
Problem boskości materii w filozofii Arystotelesa

13 kwietnia 2007 - prof. Jan Krasicki
Dlaczego warto zajmować się filozofią rosyjską?

27 kwietnia 2007 - dr Artur Pacewicz
"Obrona Sokratesa" jako początek filozofii Platona

11 maja 2007 - dr Piotr Martin
O kilku stereotypach utrudniających rozumienie dzieł sztuki

25 maja 2007 - dr Leszek Kleszcz
O sztuce rozmawiania

8 czerwca 2007 - mgr Jakub Ostropolski
Cielesność Boga według braci polskich

22 czerwca 2007 - Jacek Schodowski
Polowanie na płeć

Uprzejmie proszę o możliwie jak najszersze rozpowszechnienie tej informacji w Państwa środowisku!

Z poważaniem,

dr Łukasz Nysler

opiekun naukowy
Koła Naukowego Studentów Filozofii
Instytut Filozofii
Uniwersytet Wrocławski
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365