W dniu 1 marca 2007 (czwartek) odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy fotografii z wyjazdu naukowego Koła Naukowego Studentów Fizyki PG do Szwecji, z tej okazji o godzinie 12:30 w Auli PG (Gmach Głowny PG) odbędzie się wykład pt. "Energetyka jądrowa- jak to robią w Szwecji" Serdecznie zapraszamy
|