Co?: Naukowa konferencja "Kobieta w Kulturze. Kobiecość, męskość, seksualność". Kiedy?: 8 marca 2007 r. (najbliższy czwartek). Gdzie?: Sopot, w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym UG Więcej informacji na stronie: www.konferencja.go.pl/Informacje o wszystkich pozostałych Trójmiejskich imprezach około 8 marcowych można znaleźć na stronie: www.gender.strony.univ.gda.pl/Pozdrawiam |