Racjonalista - Strona głównaDo treści
II Kongres Obywatelski

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
09-03-2007 21:56jarekland (142470 punktów)II Kongres Obywatelski
10 marca 2007 roku na Politechnice Warszawskiej odbędzie się debata 1000 osób reprezentujących różne środowiska, pokolenia i regiony Polski. Tematem przewodnim II Kongresu Obywatelskiego będzie "Rozwój przez wspólnotę i konkurencyjność".
Tematy Kongresu:
Czy różne Polski mogą ze sobą prowadzić dialog? Co mogłoby być ich wspólnym mianownikiem?
Czy potrafimy wybić się na nowoczesne państwo - jak je rozumiemy?
Jakie wartości będą cenić Polacy w roku 2020?
Kultura i demokracja w Polsce wobec rewolucji komunikacyjnej
Enklawy modernizacji Polski. Jak powstają, jak działają, czy są wzorcem i drogą rozwoju całego kraju?
Czy potrzebujemy polskich przedsiębiorstw globalnych?
Polskie metropolie - między wyzwaniami globalizacji a potrzebą spójności regionalnej?
Jakiej solidarności potrzebujemy? Solidarność między pokoleniami, solidarność wobec biednych i wykluczonych, solidarność w przedsiębiorstwie - jaka jest, jaka być powinna?
Czy i jakiej polityki rodzinnej potrzebujemy? Czy polityka rodzinna jest dobrą odpowiedzią na spadek dzietności?
Jakie pożytki z migracji Polaków dla modernizacji Polski?
Wszyscy zainteresowani są mile widziani - wstęp wolny.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365