A ja własnie sobie ja przed swietami przeczytalem. Trafilem na nia przez zupelny przypadek, w bibliotece na półce z nowosciami. Podszedlem do niej bardzo sceptycznie gdyz nie jestem zwolennikiem ksiazek typu Kod Leonarda o spiskowej teorii dziejów. Ksiazka zawiera duzo akcji co mnie akurat nie ujeło jakos szczegolnie. Ale oprocz akcji zawiera tez kilka trafnych naukowych ciekawostek. Czasami jednak mialem wrazenie ze autor sie w nich troszeczke zagubil. W kazdym razie ksiazka pomimo mojego sceptyczniego nastawienia nie rozczarowala mnie. Bede ja miło wspominac. Ciekawa fabuła, i kilka dobrze nakreslonych, niebanalnych osobowosci. Duzy plus za wykorzystanie motywow inzynierii genetycznej. Ksiazka nie dla kazdego. Jak dla mnie lepsza od wszystkich ksiazek Dana Browna.
|