Piszę obecnie pracę dotyczącą obyczajów z działu "O roli jedzenia i ucztowania". Wybrałam temat "Historia i znaczenie przypraw". Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś dobrą fachową literaturę? Z góry dziękuję za pomoc.
Mam nadzieję, że umieściłam mój watek w odpowiednim dziale
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
dziękuje że Pani do nas trafiła. niestety większośc ateistów nie zna literatury kulinarnej,gdyż pochodzenie najznamienitszych i najsmaczniejszych potraw ma korzenie religianckie. przepraszam w ich imieniu.