Racjonalista - Strona głównaDo treści
Strach 2

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
16-01-2008 17:29ra-serafin (2786 punktów)Strach 2
Ocena 2 na 2
Jak wiecie ostatni o nie głośno wyszła książka Strach Grossa o Polakach wybijających Żydów al ten temat dotyczy czego innego.
Może ktoś wreszcie napisze Strach 2 ,,O księdzu który molestował dzieci i o rydzu który rozkradał Polskę". książka na pewno by sie dobrze sprzedawała i pokazałaby prawdę o man in black.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

bezniku (1690 punktów)
>Jak wiecie ostatni o nie głośno wyszła książka Strach
>Grossa o Polakach wybijających Żydów al ten temat dotyczy
>czego innego.
>Może ktoś wreszcie napisze Strach 2 ,,O księdzu który
>molestował dzieci i o rydzu który rozkradał Polskę".
>książka na pewno by sie dobrze sprzedawała i pokazałaby
>prawdę o man in black.
>

i zostałaby oceniona jako Ateistyczy atak na KRK a wiec wszystkich ,,prawdziwych Polaków''
gurgul (651 punktów)

>Może ktoś wreszcie napisze Strach 2 ,,O księdzu który
>molestował dzieci i o rydzu który rozkradał Polskę".
>książka na pewno by sie dobrze sprzedawała i pokazałaby
>prawdę o man in black.

Nie da się napisać takiej książki. Księża którzy molestowali dzieci dzielą się na dwie kategorie: takich którzy nie zostali ukarani za sprawą KK i takich którzy nie zostali ukarani za sprawa "wierzących" rodziców dzieci. Trzecia minikategoria, czyli księża skazani jest marginalna. Wiec nie da się napisać o nich w książce, bo zgodnie z prawem byłoby to pomówienie. O przekrętach Rydzyka nie można napisać z tego samego powodu.
Leszek (260 punktów)
>Jak wiecie ostatni o nie głośno wyszła książka Strach
>Grossa o Polakach wybijających Żydów al ten temat dotyczy
>czego innego.
>Może ktoś wreszcie napisze Strach 2 ,,O księdzu który
>molestował dzieci i o rydzu który rozkradał Polskę".
>książka na pewno by sie dobrze sprzedawała i pokazałaby
>prawdę o man in black.
>
Witam..całkiem fajny pomysł...a może zaczniemy ją pisać tu, na forum...niech każdy dopisze jakieś swoje trzy grosze...ciekawe co z tego da się złożyć...
Pozdrawiam
Leszek

Wróć do listy wątków działu Kultura

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365