Racjonalista - Strona głównaDo treści
W obronie kobiet i Konstytucji

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
25-03-2007 22:46Jarek KubaszewskiW obronie kobiet i Konstytucji
W najbliższą środę, 28 marca, o godz. 12.00 na placu Konstytucji odbędzie się manifestacja środowisk wolnościowych w obronie kobiet i Konstytucji.
Zapraszamy.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

google
Super pomysł, robić manifę w środku dnia w środku tygodnia. Oczywiście przyjechali emeryci a przeciwnicy zmian w tym czasie pracowali.
Może następnym razem organizatorzy pomyślą o bardziej realnym dla ludzi terminie?
Jarek Kubaszewski
>Super pomysł, robić manifę w środku dnia w środku tygodnia. Oczywiście przyjechali emeryci a przeciwnicy zmian w tym czasie pracowali.
>Może następnym razem organizatorzy pomyślą o bardziej realnym dla ludzi terminie?
Zgadzam się że termin był wybrany niefortunnie ale sądzę że został wybrany ten właśnie dzień ponieważ właśnie w tym dniu odbywała się debata w nSejmie na powyższy temat.
Dodam też że to nie PSR organizował ten wiec, chociaż zgadzamy się z jego ideą.
Pozdrawiam
Michał Stanislawkiewicz (1358 punktów)
(zablokowany)
>odbędzie się manifestacja środowisk wolnościowych w obronie kobiet i Konstytucji<

O ile dobrze rozumiem - będzie to o obronie kobiet przed bandytami?
No bo jakiej to jeszcze innej obrony naduprzywilejowane względem mężczyzn kobiety mogą jeszcze wymagać?
jarekland (142470 punktów)
>O ile dobrze rozumiem - będzie to o obronie kobiet przed bandytami?
>No bo jakiej to jeszcze innej obrony naduprzywilejowane względem mężczyzn kobiety mogą jeszcze wymagać?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,55240
A tak wracając do tematu był to wiec odnośnie hasła wplności wyboru i równości.
Pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365