 |
Koncepcja "szarych stref" w konfliktach międzynarodowych. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-03-2024 11:36 | quick (6853 punktów) | Koncepcja "szarych stref" w konfliktach międzynarodowych. | Polecam; politykare(*)WMPnTCXyJuaqHVptret0KxS2s1V36kA to fragment; Gdybyśmy chcieli najprościej zdefiniować pojęcie wojny hybrydowej to jest to konflikt, w którym obserwujemy połączenie klasycznych działań zbrojnych z wykorzystaniem operacji psychologiczno-informacyjnych. Oczywiście taka definicja pokazuje, że tego typu działania były wykorzystywane od czasów starożytnych. Od czasów stworzenia Sztuki Wojny Sun Tzu, czy też Strategikonu cesarza Maurycjusza nie wiele się zmieniło przy najmniej pod kątem mechaniki. Od czasów starożytnych oddziaływano na psychikę, na sferę informacyjną społeczeństw, wrogich dowódców, przywódców państw. Zmianie uległy instrumenty. Rozwój cywilizacji informacyjnej, rozwój nowoczesnych technologii informacyjnych spowodował, że rola tych działań niekonwencjonalnych, tych operacji psychologiczno-informacyjnych wzrosła wielokrotnie. Czym jest zatem przestrzeń informacyjna? Możemy ją podzielić na klasyczną sferę, która istnieje od czasów starożytnych i tę która kształtuje się dopiero od drugiej połowy XX wieku i jest związana z rewolucją techniczną cywilizacji informacyjnej. Ta przestrzeń, którą nazywamy noosferą, z greckiego noos, czyli rozum, jest przestrzenią mentalną. Ma ją każdy pojedynczy człowiek, ale także mają ją narody, społeczeństwa, elity decyzyjne. To tam tworzą się mapy mentalne, tworzą się wyobrażenia zarówno na temat świata rzeczywistego, zewnętrznego, jak i na temat świata wewnętrznego, autorefleksji, świata przemyśleń. Mówiąc bardziej obrazowo, w tych mapach mentalnych prezentujemy sobie zarówno naszych potencjalnych przeciwników jak i sojuszników. Czy kogoś lubimy, czy nie lubimy. Na poziomie decydentów, na poziomie strategicznym to jest kwestia przeciwników i sojuszników. Jest to szalenie ważna kwestia już od czasów starożytnych. Wpływanie na sposób myślenia przeciwnika warunkowało możliwość pokonania go bez walki. To najwyższy stopień sztuki wojennej o której pisał Sun Tzu. Drugi aspekt związany jest z rozwojem technik informacyjnych. Powiedzielibyśmy, że mamy do czynienia z przestrzenią cybernetyczną, czy też teleinformatyczną. To nie tylko komputery, światłowody, serwery, ale także oprogramowanie, które może być elementem wpływania na bezpieczeństwo danego państwa. Te dwa elementy, noosfera (sfera mentalna) oraz sfera teleinformatyczna, to zbiorowa przestrzeń informacyjna. Jej znaczenie jest bardzo często dominujące w wojnie hybrydowej. Staje się jeszcze istotniejsza niż same działania zbrojne. Działania zbrojne bardzo często są tym "ostatnim akordem", dopełnieniem tego co zrobiono w infosferze. Zasygnalizowany problem jak wyżej, stoi dziś jako priorytet. Polska musi wykształcić skuteczny system odporności państwowej. Co może niektórych zdziwić, my również przykładamy się do jego tworzenia, po przez aktywność w sferze cyber. To co tu prezentujemy znajduje swe odbicie w różnych kręgach. Dlatego warto uważać na to co się publikuje. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
-1 na 1 | endymion (638 punktów) | Odp: Koncepcja "szarych stref" w konfliktach międzynarodowyc |
> Dlatego warto uważać na to co się publikuje.Warto spierdalać z tego kraju jak jest się żydem, albo innych zaprogramowanych żydków uczłowieczyć i dołączyć do walki ludzkości przeciw Kajbalistycznym psom  To jest w interesie każdego człowieka, który chce walczyć o człowieczeństwo i tych, którzy go kochają... wojna o to żeby miłość w ogóle trwała. To jest wojna organizmu z pasożydem. Oczywiście, że pasożyd chce przetrwać, ale jak nie będzie ludzkości to nie będzie niczego... a pasożyd niech spierdala stąd na marsa, jak sobie go terraformuje to będzie mógł sobie tam swoje zasady ustanawiać. Tutaj rządzi natura i to jest w interesie każdego człowieka, żeby coś z tym robić. Jeżeli po prostu "let it be", no to zło będzie, bo żydy nie ustępują w walce o podbicie świata. Bądźmy zatem wdzięczni Indiom i Chinom, bo tam na pewno hanuki nie obchodzą i udowadniają kto na tej planecie dominuje, nie tylko intelektualnie ale też technologicznie, ekonomicznie i liczebnie.
|
|
 | | quick (6853 punktów) | > > Dlatego warto uważać na to co się publikuje.> Warto spierdalać z tego kraju jak jest się żydem, albo innych zaprogramowanych żydków uczłowieczyć i dołączyć do walki ludzkości przeciw Kajbalistycznym psom  Nie doceniasz ich intelektualnego i duchowego wkładu w rozwój państwa polskiego. > To jest w interesie każdego człowieka, który chce walczyć o człowieczeństwo i tych, którzy go kochają... wojna o to żeby miłość w ogóle trwała. To jest wojna organizmu z pasożydem.Ta wojna odbywa się w chorych głowach. > Jeżeli po prostu "let it be", no to zło będzie, bo żydy nie ustępują w walce o podbicie świata.A kto oprócz nich bierze udział w tej walce? > Bądźmy zatem wdzięczni Indiom i Chinom, bo tam na pewno hanuki nie obchodzą i udowadniają kto na tej planecie dominuje, nie tylko intelektualnie ale też technologicznie, ekonomicznie i liczebnie.Twoja prezentacja sytuacji międzynarodowej to zbiór nieuporządkowanych teori spiskowych.
Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
|
|
 | | Thoter (6650 punktów) | >Bądźmy zatem wdzięczni Indiom i Chinom, bo tam na pewno hanuki nie obchodzą i udowadniają kto na >tej planecie dominuje, nie tylko intelektualnie ale też technologicznie, ekonomicznie i >liczebnie.
Żydzi, którzy obchodzą chanuki są wrogami imperialistycznych Żydów, którzy mają w USA fabryki wojen i prowadzą proxy war Ukraińcami. Żydzi ortodoksyjni są przeciwni istnieniu Izraela. Żydów komunistów, a przy okazji innych Żydów europejskich, wymordowali Żydzi amerykańscy z Brytyjczykami i Francuzami. U nas wszystkich Żydów traktuje się tak samo, Żyd to Żyd. "Wielki" Polak Dmowski był ściągnięty do USA przez Żyda Bernarda Barucha. Jak wracał z USA to nas w Paryżu "wyzwolił". Jak dotarł do Polski to zaczął organizować pogromy Żydów. Dzięki temu Żyd Baruch stał się po trzydziestu latach hegemonem, a myśmy trupy grzebali i odbudowywali zniszczoną i okrojoną Polskę. Do dzisiaj Amerykanie nie uznali naszej granicy na Odrze i Nysie. Ja bym trzymał sztamę z ortodoksyjnymi Żydami.
|
|
1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | >Działania zbrojne bardzo często są tym "ostatnim akordem", dopełnieniem tego co zrobiono w >infosferze. Nie bardzo często a zawsze. Żydzi amerykańscy przeprowadzili zamach stanu na Ukrianie w 2014 r. i zaczęli od razu przerabiać Ukraińców na banderowców. W październiku 2016 r. Rosja na forum ONZ już się przeciwstawiała przeciwko używaniu banderowców do proxy war. CIA kultywowała kult Bandery na Ukrainie od 1950 r. wybudzeni.(*)ifikacja-ukrainy-od-1953-roku/Niedawne odtajnienie ponad 3800 dokumentów Centralnej Agencji Wywiadowczej stanowi szczegółowy dowód na to, że od 1953 r. CIA prowadziła dwa duże programy mające na celu nie tylko destabilizację Ukrainy, ale także jej nazifikowanie poprzez upowszechnienie zwolenników ukraińskiego nazistowskiego przywódcy z czasów II wojny światowej Stepana Bandery. Programy CIA obejmowały około czterech dekad. Począwszy od operacji paramilitarnej, w ramach której finansowano i wyposażano antyradzieckie ukraińskie grupy oporu, takie jak Ukraińska Najwyższa Rada Wyzwolenia (Ukrainian Supreme Liberation Council - UHVR), jej filie - Organizację Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) i Ukraińską Powstańczą Armię (UPA) - wszystkie te grupy były nazistowskimi banderowcami. CIA wspierała również stosunkowo antybanderowską frakcję UHVR, o Zagraniczne Przedstawicielstwo Najwyższej Ukraińskiej Rady Wyzwolenia [ZP-UHVR], zagraniczny wirtualny oddział CIA i brytyjskich służb wywiadowczych MI-6. Wczesna operacja CIA mająca na celu destabilizację Ukrainy, wykorzystująca ukraińskich agentów na uchodźstwie na Zachodzie, którzy przeniknęli na teren sowieckiej Ukrainy, nosiła kryptonim Projekt AERODYNAMIC.21 maja kończy się kadencja Żyda Zelenskiego. Rosja już zapowiedziała, że od tej daty przestaje go uznawać za prezydenta Ukrainy. Ukraina wygląda jak Polska osiemdziesiąt lat temu. Na terenie Polski, za zgodą ówczesnych władz, odbył się pojedynek pomiędzy: Żydami amerykańskimi z Brytyjczykami i Francuzami a komunistycznym ZSRR Żydów niemieckich a potem z Osią Berlin Rzym Tokio. Dzisiaj na terenie Ukrainy odbywa się wojna połączonych sił Żydów amerykańskich z ich wasalami z Rosją. Każda wojna proxy war wymaga terenu i otumanionych chcących ginąć, nie rozumiejących dlaczego. Ukraińcom tak samo jak naszym absolwentom zawodówek z tzw. solidarności, wpuszczenie do kraju kolonialistów i imperialistów, kojarzy się z początkiem nastania dobrobytu, wolności i tzw. demokracji. Żydzi amerykańscy chcąc być dalej hegemonem muszą zniszczyć sojusz polityczny BRICS. Zobaczymy jak sojusz polityczny będzie sobie radził z wspólną gospodarką. Żydzi amerykańscy i Brytyjczycy mają długą i skuteczną praktykę wkładania innym kija w szprychy. Odbije się to kryzysami w całym świecie w tym i u wasali Żydów amerykańskich. > Polska musi wykształcić skuteczny system odporności państwowej.Nie Polska a Polacy muszą się uodpornić na propagandę zięciów teściów, którzy mają niepolsko brzmiące nazwiska. www.youtube.com/watch?v=V9bFYs6iSxU&t=99sWłodzimierz Skalik: Określenie burdel w wojsku nabiera nowego znaczenia!Ja czuję się przez ten burdel w wojsku bezpieczny. Boję się tego, że Żydzi jeszcze ściągną do Polski broń atomową. Polska nie powinna mieć wojska a władzę nad nami powinni nam wybierać, do spółki, Niemcy, Rosjanie i Chińczycy. Wtedy by się skończyły prowadzone na naszym terenie proxy war. > Dlatego warto uważać na to co się publikuje.Dlaczego, jeszcze Berezy Kartuskiej nie stworzono. Szybko to się może zmienić, więc trzeba się pilnować, żeby nie być na liście, kolejnych "wielkich" Polaków.
|
|
 | -1 na 1 | endymion (638 punktów) | Te twoje gadanie jest takie męczące, ale to pewnie ma na celu... teraz wszystko się wyjaśni, czy będziesz współpracował czy nie i jak odpowiesz na moje pytanie:
Skoro tak wszystko wiesz na temat pasożydków to kto jest na tym materiale i info na temat każdego z nazwisk proszę: www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/
Jak powiesz, że to ustawka, to wiadomo komu służysz. Jak odpowiesz rzetelnie na pytanie to się przysłużysz ludzkości.
|
|
|  | | quick (6853 punktów) | >Skoro tak wszystko wiesz na temat pasożydków to kto jest na tym materiale i info na temat każdego z nazwisk proszę: >www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/ O czym ma to świadczyć?
Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
|
|
| |  | | szarley (54913 punktów) | >>Skoro tak wszystko wiesz na temat pasożydków to kto jest na tym materiale i info na temat każdego z nazwisk proszę: >>www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/ >O czym ma to świadczyć?
O tym, że ktoś napisał scenariusz, ktoś zatrudnił aktorów, ktoś wyreżyserował propagandowy filmik
A jakiś kretyn, podatny na propagandę uwierzył że naprawdę istniał Vetřelec (Alien) na pokładzie Nostromo
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | |  | 1 na 1 | quick (6853 punktów) | >A jakiś kretyn, podatny na propagandę uwierzył że naprawdę istniał Vetřelec (Alien) na pokładzie Nostromo Jak pan myśli, czego to jest wynik? Skąd ta podatność na manipulacje?
Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
|
|
| | | |  | | szarley (54913 punktów) | > >A jakiś kretyn, podatny na propagandę uwierzył że naprawdę istniał Vetřelec (Alien) na pokładzie Nostromo> Jak pan myśli, czego to jest wynik?> Skąd ta podatność na manipulacje?Nie wiem, nie jestem psychiatrą
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| |  | | endymion (638 punktów) | > >Skoro tak wszystko wiesz na temat pasożydków to kto jest na tym materiale i info na temat każdego z nazwisk proszę:> >www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/> O czym ma to świadczyć?o tym, że grzeczny żydek wykonuje rozkazy i nie ma własnej woli? O tym, że wszystkojedność? O tym, że s********j z takim stanem rzeczy? o tym, że GUESS... o tym, że wyleczyłem niewiernego tomasza z problemem wyobraźni? a myślałeś, że ludzie to stoickie maszyny? NO TO k***a ZGADNIJ JESZCZE RAZ, niedojebie... może ci pedofilię znormalizować? Jeżeli to aktorzy, to proszę o nazwiska i info na temat każdego z nich, jaką szkołę kończył i w czym grał? Tego nie rozumiesz? Aktorzy raczej osobami prywatnymi nie są... i niech poniosą odpowiedzialność za to co robią. Polecam obejrzeć ten materiał: www.youtube.com/watch?v=FIwP7ZrSNfcDowiesz się, czemu oko za oko to najlepsza długoterminowa strategia w całym wszechświecie. Dowiesz się, czemu wszystko wychodzi na jaw i czemu tak być musi. Dowiesz się, czym można przypłacić wprowadzając ludzi w błąd. Dowiesz się też, czemu nie powinieneś być "bad ass", i że życzliwy człowiek nie jest tak na prawdę słaby, tylko bardzo nie lubi ci spuszczać wpierdol. Że bozia matematyka sprawia, że dobro w końcu opanowuje cały świat. Czemu tak być musi. W końcu dowiesz się, czemu żydzi wymierają a Polacy trzymają się świetnie.
|
|
| | |  | | quick (6853 punktów) | >>>www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/ >>O czym ma to świadczyć? >o tym, że grzeczny żydek wykonuje rozkazy i nie ma własnej woli? Czyje według Ciebie żydek wykonuje rozkazy? Wyjaśnij to precyzyjnie. I skąd twierdzenie, że żydek nie ma własnej woli?
>Dowiesz się, czemu oko za oko to najlepsza długoterminowa strategia w całym wszechświecie. Dowiesz się, czemu wszystko wychodzi na jaw i czemu tak być musi. Dowiesz się, czym można przypłacić wprowadzając ludzi w błąd. Dowiesz się też, czemu nie powinieneś być "bad ass", i że życzliwy człowiek nie jest tak na prawdę słaby, tylko bardzo nie lubi ci spuszczać wpierdol. Że bozia matematyka sprawia, że dobro w końcu opanowuje cały świat. Czemu tak być musi. W końcu dowiesz się, czemu żydzi wymierają a Polacy trzymają się świetnie. Skąd te rewelacje?
Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
|
|
| | | |  | | endymion (638 punktów) | > >>>www.bitchute.com/video/bsNhCyfCzEc1/> >>O czym ma to świadczyć?> >o tym, że grzeczny żydek wykonuje rozkazy i nie ma własnej woli?> Czyje według Ciebie żydek wykonuje rozkazy? Wyjaśnij to precyzyjnie. I skąd twierdzenie, że żydek nie ma własnej woli?> >Dowiesz się, czemu oko za oko to najlepsza długoterminowa strategia w całym wszechświecie. Dowiesz się, czemu wszystko wychodzi na jaw i czemu tak być musi. Dowiesz się, czym można przypłacić wprowadzając ludzi w błąd. Dowiesz się też, czemu nie powinieneś być "bad ass", i że życzliwy człowiek nie jest tak na prawdę słaby, tylko bardzo nie lubi ci spuszczać wpierdol. Że bozia matematyka sprawia, że dobro w końcu opanowuje cały świat. Czemu tak być musi. W końcu dowiesz się, czemu żydzi wymierają a Polacy trzymają się świetnie.> Skąd te rewelacje?>
Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny> Kuku? Maku paku? Srutututu? Ale tralalala bla bla bla bla... Czego kurwo głupia nie rozumiesz? Równie dobrze mógłbyś napisać, że grożenie prezydentowi to prowokowanie, i "dał się głupi sprowokować". A tymczasem grozi za to do 5 latek. Więc albo zaczniesz składać wyjaśnienia, albo będziesz p*****lić, że "dał się sprowokować". To tak jak amerykańcy latali wcześniej nad Hiroszimą, żeby przyzwyczaić ich do tego zanim zrzucili bombę atomową. Przecież zanim zrzucili bombę to nic nie robili... na nieszczęście Japończyków, nie dali się sprowokować. Co innego kogoś wyzywać, a co innego komuś grozić. Jedno jest prowokacją, drugie przestępstwem. www.bitchute.com/video/XTV2doOIWhr7/Jak się jest żydem to trzeba tutaj stulić grzecznie psiutkę, a nie się jeszcze znajomością jidisz wykazywać, i publicznie się tym gównem nie oburzać, tylko tłumaczyć, że to blablabla. Myślisz, że Polacy to amerykańskie debile, którym można byle kit wcisnąć?
|
|
 | | quick (6853 punktów) | > >>Działania zbrojne bardzo często są tym "ostatnim akordem", dopełnieniem tego co zrobiono w >infosferze.> Nie bardzo często a zawsze.Nie zawsze. Czy Sowieci w 1939 roku uprzedzali jakimiś działaniami wkroczenie ich wojska do Polski? > Żydzi amerykańscy przeprowadzili zamach stanu na Ukrianie w 2014 r. i zaczęli od razu przerabiać Ukraińców na banderowców. W październiku 2016 r. Rosja na forum ONZ już się przeciwstawiała przeciwko używaniu banderowców do proxy war. CIA kultywowała kult Bandery na Ukrainie od 1950 r.Mnie ich postępowanie nie dziwi. Co Ty na ich miejscu byś zrobił? To samo. > wybudzeni.(*)ifikacja-ukrainy-od-1953-roku/Dzieki za ten link. Jest zagrożeniem dla nas ukraiński nacjonalizm. Nie rozumiem skali naszego zaangażowania w pomoc Ukrainie. Nie jestem zwolennikiem doktryny Giedroycia. > 21 maja kończy się kadencja Żyda Zelenskiego. Rosja już zapowiedziała, że od tej daty przestaje go uznawać za prezydenta Ukrainy.Jakie to ma znaczenie? > Ukraina wygląda jak Polska osiemdziesiąt lat temu. Na terenie Polski, za zgodą ówczesnych władz, odbył się pojedynek pomiędzy: Żydami amerykańskimi z Brytyjczykami i Francuzami a komunistycznym ZSRR Żydów niemieckich a potem z Osią Berlin Rzym Tokio.Jakich ówczesnych władz? > Dzisiaj na terenie Ukrainy odbywa się wojna połączonych sił Żydów amerykańskich z ich wasalami z Rosją.Słyszałeś o tajnych bazach CIA i MI6 na Ukrainie? > Każda wojna proxy war wymaga terenu i otumanionych chcących ginąć, nie rozumiejących dlaczego.Zauważ, że każdy położony jest w jakiejś strefie wpływów, to rozstrzyga po której kto jest stronie w walce między mocarstwami. Jestem przeciwny przyjmowania Ukrainy i Gruzji do NATO. > Ukraińcom tak samo jak naszym absolwentom zawodówek z tzw. solidarności, wpuszczenie do kraju kolonialistów i imperialistów, kojarzy się z początkiem nastania dobrobytu, wolności i tzw. demokracji.Gdzie jest dobrobyt? > Żydzi amerykańscy chcąc być dalej hegemonem muszą zniszczyć sojusz polityczny BRICS.Nie dadzą rady go zniszczyć. > Zobaczymy jak sojusz polityczny będzie sobie radził z wspólną gospodarką. Żydzi amerykańscy i Brytyjczycy mają długą i skuteczną praktykę wkładania innym kija w szprychy.Jak już Ci gdzie indziej pisałem, anglosasi mają w doktrynie geopolitycznej zapobieganie konsolidacji kontynentalnej. Zajrzyj; pl.wikipedia.org/wiki/Halford_John_Mackinder> Odbije się to kryzysami w całym świecie w tym i u wasali Żydów amerykańskich.Ten kto ma więcej do stracenia, ten użyje więcej siły. > > Polska musi wykształcić skuteczny system odporności państwowej.> Nie Polska a Polacy muszą się uodpornić na propagandę zięciów teściów, którzy mają niepolsko brzmiące nazwiska.Czyli Ty uważasz to samo co Sykulski. Dobrze rozumiem? Jesteś za wyjściem z UE i NATO? > www.youtube.com/watch?v=V9bFYs6iSxU&t=99s> Włodzimierz Skalik: Określenie burdel w wojsku nabiera nowego znaczenia!Ja czuję się przez ten burdel w wojsku bezpieczny. Boję się tego, że Żydzi jeszcze ściągną do Polski broń atomową.Masz świadomość jak daleko zaszły sprawy? > Polska nie powinna mieć wojskaNonsens. > a władzę nad nami powinni nam wybierać, do spółki, Niemcy, Rosjanie i Chińczycy. Wtedy by się skończyły prowadzone na naszym terenie proxy war.Naiwny jesteś. Uważasz, że jest różnica w tym jak mocarstwa traktują junior partnerów? > >Dlatego warto uważać na to co się publikuje.> Dlaczego...Bo ma to szeroki rezonans społeczny.
Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
|
|
|  | | Thoter (6650 punktów) | > Czy Sowieci w 1939 roku uprzedzali jakimiś działaniami wkroczenie ich wojska do Polski?W 1937 r. żydowskie NKWD wymordowało: tajny rozkaz 00439 42 tys. Niemców, tajny rozkaz 00447 390 tys. Rosjan, tajny rozkaz 00485 111 tys. Polaków i to nie byli wszyscy. W 1938 r. po wymordowaniu dowództwa Armii Czerwonej i kadr oficerskich powstało nowe dowództwo i przystąpiono do budowy dróg, kanałów wodnych i terminali do przyjmowania paliwa drogą morską. Kadry oficerskie szkoli absolwenci Niemieckiej Akademii Sztabu Generalnego. Wszyscy zostali zamordowani. Ktoś przejął Armię Czerwoną i szykował ją do napaści na Niemców. To były lata 1937-38. Dla mądrego, który wiedział o tym, było jasne przez Polskę przetoczy się przejęta Armia Czerwona i będzie jej dowożone uzbrojenie, paliwo, środki transportu itd. To był rok 1937. Niemcy nie mieli innego wyjścia jak najszybciej zaatakować powstające w ZSRR zagrożenie ich bezpieczeństwa. Leon Kozłowski były nasz premier uważał, że razem z Niemcami powinniśmy zniszczyć powstałe nowe zagrożenie. > >wybudzeni.(*)ifikacja-ukrainy-od-1953-roku/> Dzieki za ten link.> Jest zagrożeniem dla nas ukraiński nacjonalizm. Nie rozumiem skali naszego zaangażowania w pomoc Ukrainie. Nie jestem zwolennikiem doktryny Giedroycia.Dla nas jest też zagrożeniem "polski" nacjonalizm. Polski i ukraiński nacjonalizm został stworzony przez tych samych speców zza oceanu. > >21 maja kończy się kadencja Żyda Zelenskiego. Rosja już zapowiedziała, że od tej daty przestaje go uznawać za prezydenta Ukrainy.> Jakie to ma znaczenie?Żyd Zelenski, jeden z organizatorów proxy war, nie będzie mógł uczestniczyć w rokowaniach pokojowych i może zostać zastrzelony jak zwykły szary obywatel > >Ukraina wygląda jak Polska osiemdziesiąt lat temu. Na terenie Polski, za zgodą ówczesnych władz, odbył się pojedynek pomiędzy: Żydami amerykańskimi z Brytyjczykami i Francuzami a komunistycznym ZSRR Żydów niemieckich a potem z Osią Berlin Rzym Tokio.> Jakich ówczesnych władz?Wszystkie władze w przedwojennej Polsce parły do wojny, tak samo jak teraz, a Kościół kropił je "święconą" wodą. > Jestem przeciwny przyjmowania Ukrainy i Gruzji do NATO.Polski papież JP II w 1999 r. był w Gruzji. Warto odszukać z kim tam się zadawał i czyje interesy realizował. > Gdzie jest dobrobyt?Dobrobyt jest u tych co rozkradli komunistyczną Polskę i u tych co ich demokratycznie zainstalowano u władzy. Żeby kolonializm mógł funkcjonować potrzebne jest by przynajmniej 1% tubylców żyło w luksusie. > >Polska nie powinna mieć wojska> Nonsens.Kto polskim wojskiem rządzi ?? Wojsko to jest wojna i bankructwo. Polak nie rozumie co to jest proxy war i zna historii innej, niż ta napisana przez siostrzeńca Freuda Edwarda Bernaysa. > >a władzę nad nami powinni nam wybierać, do spółki, Niemcy, Rosjanie i Chińczycy. Wtedy by się skończyły prowadzone na naszym terenie proxy war.> Naiwny jesteś. Uważasz, że jest różnica w tym jak mocarstwa traktują junior partnerów?Władza musi mieć poparcie agentur. Władza, która nie ma poparcia agentur, szybko przestaje być władzą. Walka agentur kreuje władzę. Po co nam ta walka ? Jak chcemy by nasze interesy były powiązane z interesami sąsiadów i największej gospodarki to nie ma innego wyjścia. Trzecie wyjście to powrót do pierwszego, czyli rozbijanie wszystkim interesów a potem popodbijane oczy i dom w gruzach. Przedwojenne polskie władze nie odpowiedziały na żądną ofertę pozytywnie i nie pertraktowały. Sami pchali się do wojny a Brytyjczycy i Francuzi zacierali ręce.
|
|
| |  | | quick (6853 punktów) | >> Czy Sowieci w 1939 roku uprzedzali jakimiś działaniami wkroczenie ich wojska do Polski? >W 1937 r. żydowskie NKWD wymordowało: tajny rozkaz 00439 42 tys. Niemców, tajny rozkaz 00447 390 tys. Rosjan, tajny rozkaz 00485 111 tys. Polaków i to nie byli wszyscy. W 1938 r. po wymordowaniu dowództwa Armii Czerwonej i kadr oficerskich powstało nowe dowództwo i przystąpiono do budowy dróg, kanałów wodnych i terminali do przyjmowania paliwa drogą morską. Kadry oficerskie szkoli absolwenci Niemieckiej Akademii Sztabu Generalnego. Wszyscy zostali zamordowani. Ktoś przejął Armię Czerwoną i szykował ją do napaści na Niemców. To były lata 1937-38. Dla mądrego, który wiedział o tym, było jasne przez Polskę przetoczy się przejęta Armia Czerwona i będzie jej dowożone uzbrojenie, paliwo, środki transportu itd. Podaj źródła z których korzystasz. Kto przejął Armie Czerwoną?
>To był rok 1937. Niemcy nie mieli innego wyjścia jak najszybciej zaatakować powstające w ZSRR zagrożenie ich bezpieczeństwa. Leon Kozłowski były nasz premier uważał, że razem z Niemcami powinniśmy zniszczyć powstałe nowe zagrożenie. A Niemcy nie były nam zagrożeniem? Nazizm. Piłsudski jak jeszcze żył, spekulował coś o prewencyjnym uderzeniu na Niemcy. Ponoć Francja się nie zgodziła, to miało być uderzenie z dwóch stron. Słyszałeś?
>>Jest zagrożeniem dla nas ukraiński nacjonalizm. Nie rozumiem skali naszego zaangażowania w pomoc Ukrainie. Nie jestem zwolennikiem doktryny Giedroycia. >Dla nas jest też zagrożeniem "polski" nacjonalizm. Polski i ukraiński nacjonalizm został stworzony przez tych samych speców zza oceanu. Co Ty chcesz od polskiego nacjonalizmu? Czy my czcimy zbrodniarzy?
>>Jestem przeciwny przyjmowania Ukrainy i Gruzji do NATO. >Polski papież JP II w 1999 r. był w Gruzji. Warto odszukać z kim tam się zadawał i czyje interesy realizował. Interesy zachodu, którego staliśmy się częścią.
>>Gdzie jest dobrobyt? >Dobrobyt jest u tych co rozkradli komunistyczną Polskę i u tych co ich demokratycznie zainstalowano u władzy. Żeby kolonializm mógł funkcjonować potrzebne jest by przynajmniej 1% tubylców żyło w luksusie. Rozumiem, ale pytałem o obóz. W którym obozie jest dobrobyt? Wiesz przecież co mam na myśli.
>>>Polska nie powinna mieć wojska >>Nonsens. >Kto polskim wojskiem rządzi ?? To zależy od szczebla.
>Wojsko to jest wojna i bankructwo. To bezpieczeństwo.
>Polak nie rozumie co to jest proxy war i zna historii innej, niż ta napisana przez siostrzeńca Freuda Edwarda Bernaysa. A Irak i Afganistan? Z historią jest tak, że szkoła szkołą, czyli podstawy, reszta we własnym zakresie. Operujesz danymi, które nie są powszechnie dostępne, a jednak udało Ci się do nich dogrzebać. Czyli da się.
>>>a władzę nad nami powinni nam wybierać, do spółki, Niemcy, Rosjanie i Chińczycy. Wtedy by się skończyły prowadzone na naszym terenie proxy war. >>Naiwny jesteś. Uważasz, że jest różnica w tym jak mocarstwa traktują junior partnerów? >Władza musi mieć poparcie agentur. Władza, która nie ma poparcia agentur, szybko przestaje być władzą. Walka agentur kreuje władzę. Po co nam ta walka ? Podmiotowość.
>Jak chcemy by nasze interesy były powiązane z interesami sąsiadów i największej gospodarki to nie ma innego wyjścia. Niż oddanie obcym nad sobą kontorli?
>Trzecie wyjście to powrót do pierwszego, czyli rozbijanie wszystkim interesów a potem popodbijane oczy i dom w gruzach. Co z członkostwem w NATO i UE?
>Przedwojenne polskie władze nie odpowiedziały na żądną ofertę pozytywnie i nie pertraktowały. >Sami pchali się do wojny a Brytyjczycy i Francuzi zacierali ręce. Jakie to były oferty?
Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|