Przebywam na tym forum już czas jakiś i pozwolę sobie poczynić pewną uwagę. Mianowicie wśród wątków Forum znadują się dwa bardzo podobnie traktowane przez forumowiczów i często nierozróżniane - "Religie" oraz "Kościół i antyklerykalizm". W związku z tym apeluję do adminów o przenoszenie wątków odnoszących się do Kościoła i spraw z nim związanych do przeznaczonego do tego celu działu. Stan rzeczy, o którego zmianę proszę, jest dla mnie o tyle niewygodny, iż osobiście znudził mnie schemat wątków potępiających Kościół oraz sprawy z nim związane i wchodząc do działu "Religie" chcialbym mieć pewność, że dyskusje w nim znalezione odnosić się będą do spraw związanych z działem. |