>To sie nazywa racjonalna dyskusja... A czy uważasz, że w tego typu dyskusji można mieć obiektywnie rację? Przecież to zawsze sprawa indywidualnych preferencji. Nie każdy musi lubić avatary, nie?
>Na ten post odpowiadam juz drugi raz bo mi poprzedni szlag trafil mimo, ze uruchomilem tak lubiany przez (powstan) webmastera (spocznij) IE * Jako użytkownik Opery zauważam bardzo pozytywne zmiany od czasu gdy była o tym mowa, więc byłoby niesprawiedliwością nie dostrzegać pracy włożonej przez webmastera. Nie mam też żadnych problemów z postowaniem.
|