>Forum ma niedoróbkę. Aby pojawiła się możliwość >przeczytania w całości pierwszego postu ktoś musi nań >najpierw odpowiedzieć.
Nie zgodzilabym sie z tym, poniewaz tekst pierwszej wypowiedzi jest zamieszczany w calosci na liscie watkow. Za nieorobke mozna jednak za to uznac to, ze takiego postu bez odpowiedzi nie mozna ocenic na +/-, poniewaz nie otwiera sie on w nowym oknie.
|