Mam pytanie. W jaki sposób można się dostać do forum PSR? Podobno, gdy jest się zalogowanym, to odpowiednia opcja sama pojawia się na samym dole, pod innymi forami, ale u mnie to nie działa. Używam przeglądarki Phoenix, ale sprawdzałem też Internet Explorer i Operę... |