Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szczytowanie w Kopenhadze

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
10-12-2009 17:01jkl; (5859 punktów)Szczytowanie w Kopenhadze
Ocena 2 na 2
Duńskie prostytutki w ramach protestu ogłosiły, że przez czas trwania szczytu klimatycznego (dwa tygodnie) będą uczestnikom szczytu oferować swe usługi za darmo.
www.gazeta(*)?AID=/20091207/SWIAT/965263709

Trudno powiedzieć jak sam protest, ale zwróćcie uwagę, jak słuszna jest jego forma!
Mam szczerą nadzieję, że się przyjmie. Protestujący policjanci przestaną wydawać mandaty, protestujący kolejarze będą wozić gapowiczów, a protestujący górnicy za darmo rozdadzą węgiel.

Nie wiem tylko czy tę formę protestu można zaostrzyć.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów)
>Duńskie prostytutki w ramach protestu ogłosiły, że przez czas trwania szczytu klimatycznego (dwa
>tygodnie) będą uczestnikom szczytu oferować swe usługi za darmo.
>www.gazeta(*)?AID=/20091207/SWIAT/965263709
>Trudno powiedzieć jak sam protest, ale zwróćcie uwagę, jak słuszna jest jego forma!
>Mam szczerą nadzieję, że się przyjmie. Protestujący policjanci przestaną wydawać mandaty,
>protestujący kolejarze będą wozić gapowiczów, a protestujący górnicy za darmo rozdadzą węgiel.
>Nie wiem tylko czy tę formę protestu można zaostrzyć.

Owszem, można! Niech kolejarze przestana wydawać mandaty, policjanci niech rozdają węgiel, a górnicy niech wożą gapowiczów. W takiej konfiguracji nie dość, że korzyści odniesie całe społeczeństwo, to na dodatek podkreśli to solidarność pomiędzy różnymi grupami zawodowymi.
Ciekawe tylko, kto będzie solidaryzował się z prostytutkami.
Madman (7811 punktów)
>Nie wiem tylko czy tę formę protestu można zaostrzyć.
Jest jeszcze strajk włoski...
pavvel (8272 punktów)

>Nie wiem tylko czy tę formę protestu można zaostrzyć.

Mogą nam dopłacać!

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365