Duńskie prostytutki w ramach protestu ogłosiły, że przez czas trwania szczytu klimatycznego (dwa tygodnie) będą uczestnikom szczytu oferować swe usługi za darmo. www.gazeta(*)?AID=/20091207/SWIAT/965263709Trudno powiedzieć jak sam protest, ale zwróćcie uwagę, jak słuszna jest jego forma! Mam szczerą nadzieję, że się przyjmie. Protestujący policjanci przestaną wydawać mandaty, protestujący kolejarze będą wozić gapowiczów, a protestujący górnicy za darmo rozdadzą węgiel. Nie wiem tylko czy tę formę protestu można zaostrzyć.  |