Witam. Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do pierwszego powstałego salonu "FenikS". Czym jest ten salon? Jest to grupa ludzi rozprawiająca o metafizyce, etyce, estetyce, religii itp. Czyli poruszająca tematy jak na tym forum. Planujemy stworzyć serwer głosowy Mumble na 200 slotów. Tworzyć w nim pokoje i razem umilać wolny czas na wspólnych dyskusjach. Powinniśmy zachęcić innych do indywidualnego myślenia i tworzenia własnego światopoglądu, a nie bezmyślnie słuchać mediów. Jesteś zainteresowany? Proszę o kontakt na e-mail: lp.2o@8229skinefNajpierw chcielibyśmy stworzyć siatkę e-mailingową, a później stworzyć grupy dyskusyjne. Z poważaniem Grupa "FenikS" |