Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bałtyk Czy znasz swoje morze?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
19-04-2007 20:53jarekland (142470 punktów)Bałtyk Czy znasz swoje morze?
Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego, Kulturalny Kolektyw
Uniwersytetu Gdańskiego i Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego
zapraszają na spotkanie z cyklu "Studenci na rzecz Ziemi": ?Bałtyk. Czy
znasz swoje morze??, 22 kwietnia 2007 r. (niedziela) godz. 12.00;
Międzynarodowy Dzień Ziemi, Klub Wysepka (były Klub Iks), ul. Polanki 66,
Gdańsk. Wstęp wolny!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Will (3 punktów)
"... Bałtyk. Czy znasz swoje morze??, 22 kwietnia >Międzynarodowy Dzień Ziemi, Klub Wysepka
(były Klub Iks),
ul. Polanki 66,
Gdańsk. Wstęp wolny!..."

- Nie bylem, przyznaje, ale znam to morze z roznych stron! mysle tak sobie gdy patrze na nie dzis z zimnego, dostojnego Sztokholmu, To takie nahalne niechlujstwo jezykowe Szwedow ktore czyni mnie do szalu wrazliwym na glupote jezykowych zestawien. Rozumiem ze to jest tylko wysepka wsrod balwanow i w sztormie pod wiatr. "A jednak mi zal.." spiewal polny poeta i mial troche racje...


Will (3 punktów)
"... Bałtyk. Czy
znasz swoje morze??, 22 kwietnia 2007 r. (niedziela)(...) >Międzynarodowy Dzień Ziemi, Klub Wysepka (były Klub Iks),
ul. Polanki 66,
Gdańsk. Wstęp wolny!..."

- Nie bylem, przyznaje, ale znam to morze z roznych stron! mysle tak sobie gdy patrze na nie dzis z zimnego, dostojnego Sztokholmu, lub robie to z Helsinek czy Kopenhagi. Troche jednak zal okazji. Po drugiej stronie nie ma nic za darmo! No i ta chlodna atmosfera nawet w srodku lata. Wiedza ma tu jak wszystko inne swoja zawyzona cene, ograniczony dostep i wiekszosc zpauperyzowanych Szwedow nawet po ksztalceniu pozostaje wiecznymi ignorantami we wszystkim innym z poza pola wlasnego egoizmu.

Lecz nie z tego powodu, alisci pisze odpowiedz na niepostawione pytanie. Czy nie byloby racjonalnie organizowac seminaria w Gdansku o Baltyku powiedzmy w Dniu Morza a o rolnictwie, ... powiedzmy w Dniu Ziemi w Lublinie?
To takie nahalne niechlujstwo jezykowe Szwedow ktore czyni mnie do szalu wrazliwym na glupote jezykowych zestawien. Rozumiem ze to jest tylko wysepka wsrod balwanow i w sztormie pod wiatr. "A jednak mi zal.." spiewal polny poeta i mial troche racje...
Tygrys Morski

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365