Wyślij list do Wojewody Gdańskiego, domagając się zabezpieczenia hałdy fosfogipsów w Wiślince! www.greenp(*)e-toksyczne/fosfory-cyberakcjawięcej info : www.fosfi.prv.pl/www.greenp(*)and/wydarzenia/polska/wislinkaW najblizsza niedziele (29.04) o godzinie 12.00 pod pomnikiem Neptuna, odbedzie się manifestacja, której celem bedzie nagłośnienie problemu jakim jest hałda fosforów w Wiślince. Demo bedzie "bez logowe" - czyli bez banerów, koszulek z logami (np. Greenpeace itp.). Zagra grupa samby, pare słów powie każdy z obecnych przedstawicieli organizacji (nie tylko ekologicznych). Bedziemy rozdawać ulotki... Dobrze by było jakby przyszła jak największa liczba osób-mamy tu do czynienia z problemem lokalnym. ZAPRASZAMY ! |