Witam wszystkich, Jestem studentem III roku SGGW i pisze prace z socjologii na temat postrzegania świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W związku z tym bardzo proszę o pomoc w postaci odpowiedzi na kilka pytań dotyczących kwestii związanych z tą świątynią. Dla wszystkich chętnych ankiete prześle mailem. Mój mail: lp.teno.atzcop@ustegiusZ góry dziękuje za wszelką pomoc. |