Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kto następny?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
25-02-2005 09:12Roman (1901 punktów)Kto następny?
Pomimo zapewnien o niezmiennie 'dobrym' stanie zdrowia papieza od jakiegos czasu bylo widac ze coraz mniej zycia pozostaje w tym schorowanym czlowieku.
Ostatnie klopoty z oddychaniem to niewatpliwie ostatni etap choroby Parkinsona, powodujacej zesztywnienie miesni. Zatem jest to kwestia najblizszej przyszlosci, kiedy KK wybierze nowego papieza. Obstawialbym kandydata z Wloch (tradycja), Niemiec albo moze zgodnie z niektorymi prognozami ktos z Afryki?
Co o tym sądzicie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Czubek
A co z różnica? Będziesz obstawiał zakłady bukmacherskie? Rajcuje Cię to?
Roman (1901 punktów)
>A co z różnica? Będziesz obstawiał zakłady bukmacherskie? Rajcuje Cię to?
>

Siostro, pacjenci znowu wydostali sie z oddzialu !!!


--
RG
yaotzin (257 punktów)
>A co z różnica? Będziesz obstawiał zakłady bukmacherskie? Rajcuje Cię to?
>

Ja bym postawil ze ksiadz zostanie papiezem. Ciekawe czy bym wygral??

Apo pantos kakodaimonos
Drobner
... albo moze zgodnie z niektorymi prognozami ktos z Afryki? Co o tym sądzicie?
Lepiej NIE, bo ponoć czarny papież ma być ostatnim papieżem. Wg pewnej przepowiedni potem ma być koniec świata.
św.Marek
>... albo moze zgodnie z niektorymi prognozami ktos z Afryki? Co o tym sądzicie?
>Lepiej NIE, bo ponoć czarny papież ma być ostatnim papieżem. Wg pewnej przepowiedni potem ma być koniec świata.

   Widzę, że coraz więcej tematów schodzi na science fiction, a ściślej na jeden z jej działów, który najmniej lubię: political fiction.
   Myślę, że z punktu widzenia serwisu i forum Racjonalista jest to zaniżanie klasy. Gdybać potrafią już przedszkolaki - może zaprośmy kilku na konsultacje...

___________
Pozdrawiam
huculska (34 punktów)
>... albo moze zgodnie z niektorymi prognozami ktos z Afryki? Co o tym sądzicie?
>Lepiej NIE, bo ponoć czarny papież ma być ostatnim papieżem. Wg pewnej przepowiedni potem ma być koniec świata.
Tak jest,nadejdzie koniec świata katolickiego,Bambo zabierze czarne z Europy do Afryki,Watykan zostanie przeniesiony na Madagaskar lub na Księżyc.Chyba jednak to drugi ponieważ kk lubi trudne misje!
kafir (363 punktów)
Ja wiem, ja wiem, ja, ja, teraz ja!
Papieżem z pewnością będzie czarnoskóry, homoseksualny hermafrodyta z Południowej Ameryki albo kobieta albo nawet może zdarzyć się jakiś...kardynał!
Salute!
Krzysiu
>Ja wiem, ja wiem, ja, ja, teraz ja!
>Papieżem z pewnością będzie czarnoskóry, homoseksualny hermafrodyta z Południowej Ameryki albo kobieta albo nawet może zdarzyć się jakiś...kardynał!
>Salute!
>
I jest tu trochę racji! Z historii wiemy, że kobieta była już papieżem!
Ale poważnie mówiąc, kandydat na pewno będzie z tak zwanego "powołania", ponieważ zwykły ksiądz ma jeszcze możliwość wypić, zapalić, za......ć, a papa smerf, to już kaplica!!! Za dużo reporterów, którzy tylko czekają, by zdać światu relację z twoich słabości.
kariota
>Pomimo zapewnien o niezmiennie 'dobrym' stanie zdrowia
>papieza od jakiegos czasu bylo widac ze coraz mniej zycia
>pozostaje w tym schorowanym czlowieku.
>Ostatnie klopoty z oddychaniem to niewatpliwie ostatni etap
>choroby Parkinsona, powodujacej zesztywnienie miesni. Zatem
>jest to kwestia najblizszej przyszlosci, kiedy KK wybierze
>nowego papieza. Obstawialbym kandydata z Wloch (tradycja),
>Niemiec albo moze zgodnie z niektorymi prognozami ktos z
>Afryki?
>Co o tym sądzicie?
papiez spoko oby nie polak.jak papiez nie bedzie polakiem Polska troszke znormalnieje
el callafiorroKto następny?
to powinien być ktos z afryki lub południowej ameryki. tam jest przyszłość koscioła, zachód się laicyzuje.
karii
>Pomimo zapewnien o niezmiennie 'dobrym' stanie zdrowia
>papieza od jakiegos czasu bylo widac ze coraz mniej zycia
>pozostaje w tym schorowanym czlowieku.
>Ostatnie klopoty z oddychaniem to niewatpliwie ostatni etap
>choroby Parkinsona, powodujacej zesztywnienie miesni. Zatem
>jest to kwestia najblizszej przyszlosci, kiedy KK wybierze
>nowego papieza. Obstawialbym kandydata z Wloch (tradycja),
>Niemiec albo moze zgodnie z niektorymi prognozami ktos z
>Afryki?
>Co o tym sądzicie?
jaki by ten papiez nie byl nie bedzie polakiem.i dobrze.polska troszke znormalnieje.
Stańczyk (25 punktów)
Papieżem zostanie kardynał z USA i przyjmie imię Grzegorz.


Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365