Nigdy nie lubiałem Pana Prezydenta Lecha Wałesy ale mówienie bzdur o nim i o Solidarności to juz zdrowa przesada. Mam 19 lat, moje spojżenie na świat jest całkowicie inne niż jakiś ludzi w "sile wieku", a dodatkowe manipulacje jakie mają miejsce w tym radiu stwarzają bardzo niezdrową sytuację w państwie w którym przyszło mi żyć, więc może te osoby dadzą sobie w tym wieku spokój z polityką i zajmą się lepiej robieniem na drutach lub modlitwą a nie plotkowaniem, robieniem innym ludziom na złość i udawaniem "świętych" pomimo, że nie spełniają podstawowych warunków moralnych. Zastanawiam się dlaczego tego radia słuchaja tylko ludzie starsi?. Moze po prostu ludzie któży uczciwie pracują nie mają czasuna takie brednie a jak wiadomo jak pies nie ma co robic to sobie d... liże. Dajcie sobie spokuj lepiej zamijcie sie pomaganiem biednym i chorym ludziom a nie nabijaniem własnych portweli. Ludzie jak wy tak możecie, przeciez ten k..... rydzyk ma leprzy samochód niz Kulczyk czy Soloż mimo ze sa oni oficjalnie najbogatrzymi polakami. Moim zdaniem to radio i to całe stowarzyszenie powinno nosić miano SEKTY. |