Witam serdecznie. Po pierwsze chce pogratulowac swietnej realizacji tej strony, po drugie mam kilka pytan dreczacych moj umysl od dawna. 1. kiedy (dokladna data roczna - o ile jaes to mozliwe), gdzie, przez kogo, i kogo dotyczyla ostatnia ekskomunika rzucona przez papieza? 2. w jaki sposob, wg was, mozna otrzymac ekskomunike - bo zawsze o tym marzylem. Pozdrowienia |