W ramach odbywającego się w Galerii Siedmiu Smaków (przy ulicy Kuźniczej 29a we Wrocławiu) cyklu debat "Więcej o człowieku", 05 czerwca 2007 o godzinie 18:00 zapraszamy na debatę nad tematem "Dlaczego jesteśmy różni?", prowadzoną przez wrocławskich antropologów i innych zaproszonych gości. |