Zapytano mnie,co zrobić aby było trochę lepiej recepta jest prosta wystarczy wymagać od tz.instytucji panistwowych takrze samorządowych przynależnych praw. Konstytucja daje takrze prawo wnoszenia społecznych ustaw. Moim sukcesem było skuteczne referendum ale to zależy od sytuacji. Ale niema panistwa o zdrowej gospodarce o ile wymiar sprawiedliwości jest skorumpowany. Pracują tam ludzie z epoki PRLu sędziowie skazujący za działania demokratyczne nazywane opozycyjne udział w tym takrze brali prokuratorzy w sądach pracy takrze towarzystwo pozbawiało sirodków utrzymania.Stan wojenny zebrał największe żniwo lata siedemdziesiąte to terror na wybrzeżu Radomiu i innych rejonach kraju. Te towarzystwo mierne ale wierne szybko awansowało coraz wyżej.Dlatego mamy sytuację nie rozwiązanych afer beskarniści. A może na łamach forum to jest tygodnika będziemy publikować dany sędziów,prokuratorów kturzy działali wbrew prawu. Czy możemy sobie na to pozwolić tak w/w to osoby publiczne a więc można publikować ich dane pod warunkiem rze określi się miejsce zamieszkania podając miejscowości a nie dokładny adres. Takrze było by wskazane poda ci numer sprawy oraz datę proponuję cały skład z ławnikami tak w sprawach karnych jak i pracy. Uważam że to będzie mała cegiełka do normalności w tym kraju. To nie jest polowanie na czarownice i sądzę że temat zostanie podięt merytorycznie. Nie boję się krytyki twórczej lecz mierzi mnie bezsens
|