> Po godz. 17 w audycji "Co niesie dzien" w Radiu Krakow> mowa bedzie o tym, dlaczego wpisujacy sie na Liste Ateistow> pozbawieni sa laski wiary.> Mozna sluchac tez w internecie:> www.radiokrakow.pl/www/home.nsf/ID/real>  Przyłączam się do prośby o udostępnienie, o ile uwieczniłeś tę audycję. Też chiałbym wiedzieć, czym mi grozi pozbawienie "łaski wiary" (właściwie laski lepiej pasuje). To, że jej nie mam nie ulega wątpliwości. ps. Nie ma to jak stare, dobre Radio Maryja, tam wszystko archiwizują! Polecam posłuchać, o tym, co mają do powiedzenia w sprawie ateizmu.
|