Bardzo chciałabym, żebyście gdzieś tu dali zdjęcie Acanthostegii ....tyle o niej czytałam jednak nigdzie nie mogę znaleźć jej zdjęcia ... mogę ją sobie tylko wyobrażać... mam nadzieję, że zastanowicie się nad tym.
Byłbym rad, gdybyś zechciała powiedzieć, co to słowo oznacza. Jeżeli nie ma zbyt wiele wspólnego z profilem serwisu, będę musiał usunąć twój wątek. dryń, dryń
Masz odpowiedź. Wątek zamykamy. PS. Mogłaś napisać acanthostegi, miała byś szybciej. Zmyliłaś Jot i eSa (jak to mówi Maciarewicz) oraz mnie przez o jedno i za dużo. Uczcie się, forumowicze! Dobra pisownia to pewny zysk! dryń, dryń