Pewien klecha produkujący się na forum eduseeka napisał: Autor: Artur (---.internetdsl.tpnet.pl) Data: 01.09.05 16:46 Członkowie organizacji p. Agnosiewicza głosza poglady sprzeczne z prawem miedzynaorodowtm i prawem polskim i to jest jedyna przyczna trudnosci w zalegalizowaniu tej organizacji.. (eduseek.in(*)um/read.php?f=68&i=9325&t=9294) ("Organizacja p. Agnosiewicza" to PSR) Mam pytanie: w jaki sposób PSR łamie prawo polskie i międzynarodowe?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.