> Czy inaczej myślący (tzn. nieantyklerykalnie) są tu na> tej stronie nieracjonalni?> Rozum mają tylko antyklerykałowie ??  > PS. A tak całkiem serio to jestem zbudowany poziomem> intelektualnym tej strony. Serio! Te poszczególne wątki,> problemy i rozważania. Doprawdy rzucają na kolana.> Gratuluję głębi intelektualnej tej strony. Pozdrawiam> serdecznie.Poczytajcie co mi odpisywali, to zrozumiecie. KOŃ JAKI JEST KAŻDY WIDZI Lektura wystarczy za komentarz... A przestawienia literek nazwali szerzeniem kabały, podobnie z pisaniem błędami na tekście. Jeśli przestawianie literek, śmianie się z głupoty i jawne zgrywy uważają za przejaw ciemnoty, to gratuluję racjonalnej refleksji!!! A nad refrenami, "kto ma oczy"... napisałem refleksje i pytania dla tych, co sie nie boją ryzykować utraty niewiary, gdyby się przekonali. Odnoszę wrażenie, że racjonaliści też mają swojego nieomylnego papieża i dogmaty.  W refrenach "Ileż jeszcze... Wyrażam moje ubolewanie nad uprzedzeniami. Jak grochem o ścianę... A na koniec samozwańczym zwycięzcom nad wykasowanym z pamięci i fałszywym bogom, kto tu życje w ciemnogrodzie? Czy nie słyszeliście o odkrytej dawno inteligencji emocjonalnej? Czyż to nie ona jest mózgiem wiary? Nawet testy na to robią... No ale ja nie mam racji bo jestem nieracjonalny...  Pozdrawiam!
|