Zapraszam do zapoznania sie do wywiadu jakiego udzielił prof. Richard Dawkins w "Der Spiegel", który to został wydrukowany w tygodniku Forum(w najnowszym wydaniu). Na stronie tygodnika Forum widnieje fragment, który to zamieszczę jako skromną(z uwagi na ilość jej a nie jakość) zachętę: www.tygodn(*)yout=1&forum_id=3066&page=text Pozdrawiam Celsus
Wywiad ciekawy, ale jeśli się przeczytało "Boga urojonego", to nieodkrywczy. Ale dobrze, że myśli Dawkinsa mają szansę przedostać się do większej grupy ludzi (nie tylko czytelników jego książek). Pozdrawiam