Ośrodek wrocławski PSR oraz Stowarzyszenie Europejskiej Więzi zapraszają na Dialogi w Kalamburze w każdy ostatni wtorek miesiąca. Najbliższa debata z cyklu: Więcej o człowieku odbędzie się 30 października 2007r. o godz 18:00 w klubie Minerwa we Wrocławiu przy ul. Kuźniczej 29a. Będzie to dyskusja wokół sprawy: "Piękno mojego ciała", na które zapraszają racjonaliści, antropolodzy, kulturoznawcy i filozofowie |