Niedługo dam tutaj zaproszenie na impreze organizowaną przez na KUL. Jestem z jednej strony działaczem racjonalistycznym, który zainteresowany jest propagowaniem idei racjonalizmu, świeckiego humanizmu oraz sceptycyzmu. Z drugiej strony jestem też dziennikarzem i redaktorem, którego sferą jest informacja. Jestem poza tym także wyznawcą filozofii kultury profesora Nowickiego. Powyższe zaproszenie powiedzmy, że dałem po części jako dziennikarz, ale głównie jednak jako uczeń Nowickiego.
|