>czy nie sadza panstwo z pieknymi nazwiskami i herbami, >ze juz pora wrocic do panszczyzny i niewolnictwa w polsce. >czy nie pora podwazyc wszystkie 'zdobycze' i farmazonskie ( >czyt frans-masonskie ) instytucje i powrocic do tradycyjnych >i swietnie sprawdzonych form zycia spolecznego rodem ze >szlacheckiej polski sarmatow ? pod swiatlym przewodnictwem >( oczywista sprawa ) powszechnej organizacji rzymskich >klechow. >bo co jak co... ale polska katolicko-sarmacka byla oaza >szczesliwosci i powszechnej sprawiedliwosci!
więcej szacunku do kraju, a więc "w Polsce" i "ale Polska (...)"
|