Racjonalista - Strona głównaDo treści
141 lat bez panszczyzny w polsce czy aby nie za dlugo?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
01-08-2005 16:05agnus dei141 lat bez panszczyzny w polsce czy aby nie za dlugo?
czy nie sadza panstwo z pieknymi nazwiskami i herbami, ze juz pora wrocic do panszczyzny i niewolnictwa w polsce. czy nie pora podwazyc wszystkie 'zdobycze' i farmazonskie ( czyt frans-masonskie ) instytucje i powrocic do tradycyjnych i swietnie sprawdzonych form zycia spolecznego rodem ze szlacheckiej polski sarmatow ? pod swiatlym przewodnictwem ( oczywista sprawa ) powszechnej organizacji rzymskich klechow.
bo co jak co... ale polska katolicko-sarmacka byla oaza szczesliwosci i powszechnej sprawiedliwosci!

qazad
>czy nie sadza panstwo z pieknymi nazwiskami i herbami,
>ze juz pora wrocic do panszczyzny i niewolnictwa w polsce.
>czy nie pora podwazyc wszystkie 'zdobycze' i farmazonskie (
>czyt frans-masonskie ) instytucje i powrocic do tradycyjnych
>i swietnie sprawdzonych form zycia spolecznego rodem ze
>szlacheckiej polski sarmatow ? pod swiatlym przewodnictwem
>( oczywista sprawa ) powszechnej organizacji rzymskich
>klechow.
>bo co jak co... ale polska katolicko-sarmacka byla oaza
>szczesliwosci i powszechnej sprawiedliwosci!

więcej szacunku do kraju, a więc "w Polsce" i "ale Polska (...)"
agnus dei
na jasniepana trafilo?
polska panska gardze - to syf gorszy od carskiej rosji! bo malo ze parszywy - to na dodatek slaby i nedzny.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365