Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy osoby niewierzące są w Polsce dyskryminowane? - sonda na WP

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
04-11-2007 11:54enfant (64444 punktów)Czy osoby niewierzące są w Polsce dyskryminowane? - sonda na WP
Na portalu wp.pl trwa sonda na temat: "Czy osoby niewierzące są w Polsce dyskryminowane?" Warto oddać głos.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>Na portalu wp.pl trwa sonda na temat: "Czy osoby
>niewierzące są w Polsce dyskryminowane?" Warto oddać głos.

Myślę, że to przygotowanie do publikacji. Jutro albo pojutrze Wirtualna Polska ma opublikować artykuł o Liście Ateistów oraz o niewierzących w Polsce
prokaczystowska_racjonalistka
uważam że osoba racjonalna na pytanie sondy odpowie: nie
niewierzący mają swoje forum,stowarzyszenie,mają wolność wypowiedzi polegającą na umieszczaniu w internecie swoich antyklerykalnych,ksenofobicznych poglądów.
mogą do woli wyzywać od trolli,mend i zer absolutnych osoby nie pasuące do "jedynie" słusznej wykładni.

a na koniec wspomnę że nie ma na świecie osób niewierzących,każdy w coś wierzy.
w Allaha,Boga,Tora,Re,Zeusa itd. w tym fasonie...
ponadto wierzą wto że Nauka jest w stanie zaprzeczyć istnieniu tychże
nieobecny
>a na koniec wspomnę że nie ma na świecie osób niewierzących,każdy w coś wierzy. w Allaha,Boga,Tora,Re,Zeusa itd. w tym fasonie...
Ja wierzę w XCMAGl'iW:GU;^lkp*KLChla, który wyżera mózgi prokaczystowskim_racjonalistkom zastępując je (mózgi) luźnym stolcem. Dowodów na moją wiarę dostarczają posty prokaczystowskiej_racjonalistki.
prokaczystowska_racjonalistka
>zastępując je (mózgi) luźnym stolcem.

niestety młody człowieku nie ma dowodów na to że mając luźny stolec w czaszce można pisać na forum w internecie.
w co wierzysz,twoja sprawa.
to dużo mówi o Tobie
06-11-2007 17:33 
 Ocena 1 na 1
Markowski (9 punktów)
>>zastępując je (mózgi) luźnym stolcem.
>niestety młody człowieku nie ma dowodów na to że mając luźny stolec w czaszce można pisać na forum w internecie.
>w co wierzysz,twoja sprawa.
>to dużo mówi o Tobie

Co z tego, że nie ma dowodów? On wierzy, sama tak powiedziałaś. Cytuję: "Każdy w coś wierzy".
keymak (3379 punktów)
cytat:
A bez złośliwości: mnóstwo razy wytykałem tutejszym "racjonalistom" uwielbienie dla ogranych postów z "Bogiem" w temacie, kpiłem sobie wielokrotnie z długaśnych dyskusji toczonych przez "racjonalistów" nt. "Boga" nawet wtedy, gdy troll rzucający temat nigdy nie uczestniczył w dyskusji.
prokaczystowska_racjonalistka
nie sądze żeby użytkownik enfant -autor tematu był tzw.trollem,czyli osobą wyznającą kult Nauki

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365