uważam że osoba racjonalna na pytanie sondy odpowie: nie niewierzący mają swoje forum,stowarzyszenie,mają wolność wypowiedzi polegającą na umieszczaniu w internecie swoich antyklerykalnych,ksenofobicznych poglądów. mogą do woli wyzywać od trolli,mend i zer absolutnych osoby nie pasuące do "jedynie" słusznej wykładni.
a na koniec wspomnę że nie ma na świecie osób niewierzących,każdy w coś wierzy. w Allaha,Boga,Tora,Re,Zeusa itd. w tym fasonie... ponadto wierzą wto że Nauka jest w stanie zaprzeczyć istnieniu tychże
|